مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جلسات لیزر کم توان جلسات لیزر کم توان
21 ژانویه 2019 بدون نظر 429 بازدید

جلسات لیزر کم توان برای مو چقدر طول می کشد؟

استفاده از لیزر های کم توان برای رفع ریزش موی ارثی یکی از گزینه هایی است که در مقابل بسیاری از افراد قرار خواهد گرفت چون برخی از بیماران میتوانند با استفاده از این روش شاهد افزایش رشد موهای خود باشند و به نتایج قابل توجهی دست یابند. این لیزر ها به علت اینکه در محدوده ی فرکانسی ایمن قرار دارند باعث ایجاد عارضه نخواهند شد به همین دلیل بیماران میتوانند به راحتی و بدون نگرانی از آن استفاده نمایند. در ادامه به جلسات لیزر کم توان که بسیاری از افراد آن را در سوالات خود مطرح میکنند اشاره کنیم.

جلسات لیزر کم توان

لیزر کم توان جزء روش های موثر برای تقویت مو میباشد که در اکثر موارد نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت اما باید این موضوع را بدانید که متاسفانه این روش نتایج دائمی و سریع به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل برای دستیابی به نتایج دلخواه باید مدت ها به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. جلسات لیزر کم توان باید به صورت منظم تکرار شود تا موها رشد مناسبی داشته باشند.

جلسات لیزر کم توان برای مو چقدر طول می کشد؟

بهتر است بدانید جلسات لیزر کم توان در اکثر موارد بیشتر از چند ماه ادامه خواهد داشت. معمولا افرادی که از این روش استفاده میکنند باید حداقل چند ماه صبر کنند تا به نتایج قابل توجهی دست یابند. بهتر است بدانید لیزر کم توان بعد از حدود ۶ ماه نتایج قابل توجهی خواهد داشت و میتوان به راحتی افزایش رشد موها را مشاهده کرد که البته این مورد در برخی از افراد کمی تفاوت خواهد داشت.

معایب لیزر کم توان

بالا بودن جلسات لیزر کم توان یکی از معایب این روش است چون معمولا افرادی که از روش های دیگر استفاده میکنند سریعتر شاهد رشد موهای خود خواهند بود. بهتر است بدانید این روش در برخی از موارد اثر بخش نخواهد بود. مثلا افرادی که مدت هاست تمام موهای خود را از دست داده اند معمولا به نتایج قابل توجهی دست نخواهند یافت.

کاربرد های لیزر کم توان

لیزر کم توان برای درمان بسیاری از ریزش موها کاربرد خواهد داشت. بهتر است بدانید در برخی از موارد افرادی که دچار ریزش موی موقت میشوند نیز میتوانند با دستور پزشک از این روش استفاده کنند تا شاهد رشد سریع موهای خود باشند. این روش برای درمان ریزش موی ارثی نتایج قابل توجهی دارد و باعث میشود موها بدون هیچ گونه عارضه رشد بهتری داشته باشند.

افرادی که به صورت مکرر دچار موخوره میشوند و موهای نازکی دارند هم ممکن است بتوانند با جلسات لیزر کم توان شاهد رفع مشکل خود باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha