مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جراح کاشت مو جراح کاشت مو
4 نوامبر 2018 بدون نظر 405 بازدید

معیارهای انتخاب جراح کاشت مو

در میان انواع مختلف ریزش مو، ریزش موی ارثی نوعی است که بسیاری از افراد به آن مبتلا میشوند و متاسفانه برای رفع این نوع ریزش مو نمیتوان از هر روشی استفاده کرد. در حال حاضر کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوان برای رفع ریزش موی ژنتیکی یا ارثی از آن استفاده کرد. برای استفاده از این روش باید حتما به جراح کاشت مو با تجربه و ماهر مراجعه کرد چون نتایج عمل تا حد زیادی به مهارت پزشک بستگی خواهد داشت. در ادامه به معیار های انتخاب متخصص کاشت مو خواهیم پرداخت.

معیار های انتخاب جراح کاشت مو

انتخاب بهترین جراح کاشت مو تاثیر زیادی در نتیجه ی کاشت مو دارد به همین دلیل باید در انتخاب آن تمام تلاش خود را به کار گیرید. متخصصان با تجربه میتوانند با بررسی شرایط بیمار و انتخاب بهترین بانک مو از ریزش مجدد موهای کاشته شده جلوگیری به عمل آورند. علاوه بر این جراح با تجربه با انتخاب بهترین روش ها باعث میشود تا بیمار با کمترین عوارض ممکن روبرو شود.

معیارهای انتخاب جراح کاشت مو

برای انتخاب جراح کاشت مو باید قبل از هر چیز به تجربه ی جراح توجه داشته باشید. به دلیل اینکه کاشت مو به تجربه ی زیادی نیاز دارد قطعا متخصصان با تجربه میتوانند به بهترین شکل این عمل را انجام دهند.

علاوه بر این متخصص مورد نظر باید به مهارت های زیبا شناسی آشنا باشد و بتواند به طبیعی ترین شکل ممکن به کاشت مو بپردازد که با بررسی نمونه کارهای قبلی پزشک میتوانید آن را بررسی کنید.

مشکلات مراجعه به پزشک غیر متخصص برای کاشت مو

متاسفانه در برخی از مراکز که عمدتا به صورت غیر مجاز مشغول به فعالیت هستند به جای جراح کاشت مو از پزشک عمومی استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند مشکلات زیادی را تجربه خواهند کرد.

مراجعه به پزشک غیر متخصص برای کاشت مو باعث میشود تا عوارض عمل تا حد زیادی افزایش پیدا کند و حتی شاهد عفونت های شدید و ریزش موهای کاشته شده باشیم.

به همین دلیل برای مراجعه به کلینیک های زیبایی باید به رزومه ی جراح کاشت مو توجه کافی داشته باشید و حتی الامکان تمام سوالات خود را در این مورد مطرح کنید.

چه افرادی باید به جراح کاشت مو مراجعه کنند؟

به صورت کلی افرادی باید به جراح کاشت مو مراجعه کنند که دچار ریزش موی ارثی و ژنتیکی شده باشند چون ریزش موهای دیگر را میتوان با استفاده از داروهای مختلف درمان نمود.

البته برای استفاده از روش های کاشت مو هم شرایط خاصی مورد نیاز است که بیماران باید حتما از آن برخوردار باشند. این شرایط در جلسه ی مشاوره ی کاشت مو مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha