مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو
25 جولای 2018 بدون نظر 675 بازدید

جدیدترین روش کاشت مو در دنیا چیست؟

کاشت مو پدیده‌ای است که به کمک آن می‌توان کم مویی، طاسی و یا کچلی نواحی سر، ابرو و حتی صورت را به شکل دائمی درمان نمود. برای کاشت مو روش‌های متنوعی به وجود آمده و به‌مرورزمان این روش‌ها تکامل‌یافته‌تر و پیشرفته‌تر می‌شوند. انتخاب و معرفی تنها یک روش به‌عنوان جدیدترین روش کاشت مو کار مشکلی است زیرا در سرتاسر دنیا همه‌روزه اخباری در مورد ابداع روش‌های جدید شنیده می‌شود. بنابراین در اینجا مهم‌ترین روش‌هایی که به‌عنوان جدیدترین روش‌های کاشت مو در دنیا مطرح هستند را معرفی می‌کنیم.

جدیدترین روش کاشت مو

درحالی‌که ریزش مو به علت بیماری، زخم و بخصوص آلوپسی آندروژنیک مردم بسیاری را درگیر مشکل کرده بود، محققان در پی پیدا کردن درمان مؤثر برای رفع این مشکل، موفق به ابداع روش کاشت مو شدند. در تکنیک‌های اولیه که پیوند پانچ نام داشتند از فولیکول‌های مو برای اصلاح زخم‌ها و درمان آلوپسی استفاده می‌شد. تکنیک‌های قدیمی در طول تاریخ در معرض تغییرات فراوانی قرار گرفتند و این میدان پیشرفت‌های فراوانی داشته است. برخی از جدیدترین روش‌ها عبارتند از:

روش کاشت موی FUE

کاشت مو به روش FUE روش نوینی است که در حال حاضر به‌عنوان جدیدترین روش کاشت مویی که استفاده از آن در سرتاسر دنیا رایج شده است، عنوان می‌شود. این روش کاشت مو معمولاً به‌صورت دستی اما به‌صورت بسیار ظریف و هنرمندانه‌ای انجام می‌شود و عوارض ناچیزی برای شخص متقاضی کاشت مو ایجاد می‌کند. این روش بااینکه جز جدیدترین روش‌های کاشت مو است اما تبدیل به یکی از محبوب‌ترین روش های کاشت مو نیز گردیده است.

جدیدترین روش کاشت مو در دنیا چیست؟

روش کاشت DHI

روش DHI جدیدترین روش کاشت مو به کمک ابزار است که فولیکول مو را مستقیماً در پوست سر می‌کارد.DHI توسط آکادمی تخصصی مویی به همین نام در لندن ابداع شده است. در این روش برخلاف روش‌های رایج کاشت مو مانند FUE و FUT، نیازی به ایجاد حفره یا برش در پوست ناحیه کاشت مو جهت قرار دادن پیوندهای مو درون آن‌ها نیست و فولیکول‌های مو به کمک ابزار DHI به‌صورت مستقیم  در جهت، زاویه و عمق موردنظر در پوست سر کاشته می‌شوند. این روش  انحصاری است و فقط توسط پزشکان آموزش‌دیده در آکادمی DHI اجرا می‌شود. روش‌های جدید و انحصاری زیادی هرروزه در دنیا ابداع می‌شوند که در اینجا امکان بیان کردن همه‌ی آن‌ها وجود ندارد.

کاشت مو با کمک سلول‌های بنیادی

کاشت مو با کمک سلول‌های بنیادی این روزها سروصدای زیادی به پا کرده و از آن با نام‌های مختلفی از قبیل متد FCI، کلونی شدن مو، کاشت مو تکثیری و … یاد می‌شود. نتایج این روش چشمگیر بوده اما هنوز در حال طی کردن مراحل آزمایشی می‌باشد. زمانی که این روش تائیدیه های لازم را کسب کند، تبدیل به جدیدترین روش کاشت مو دنیا می‌شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha