مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو
۳ مرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 222 بازدید

جدیدترین روش کاشت مو در دنیا چیست؟

کاشت مو پدیده ای است که به کمک آن می توان کم مویی، طاسی و یا کچلی نواحی سر،ابرو و حتی صورت را به شکل دائمی درمان نمود. برای کاشت مو روش های متنوعی به وجود آمده و به مرور زمان این روش ها تکامل یافته تر و پیشرفته تر می شوند. انتخاب و معرفی تنها یک روش به عنوان جدیدترین روش کاشت مو کار مشکلی است زیرا در سرتاسر دنیا همه روزه اخباری در مورد ابداع روش های جدید شنیده می شود. بنابراین در اینجا مهمترین روش هایی که به عنوان جدید ترین روش های کاشت مو در دنیا مطرح هستند را معرفی می کنیم.

روش کاشت موی FUE جدید ترین روش کاشت مو در دنیا که استفاده از ان عمومی شده

کاشت مو به روش FUE روش نوینی است که در حال حاضر به عنوان جدیدترین روش کاشت مویی که استفاده از آن در سرتاسر دنیا رایج شده است، عنوان می شود. این روش کاشت مو معمولا به صورت دستی اما به صورت بسیار ظریف و هنرمندانه ای انجام می شود و عوارض ناچیزی برای شخص متقاضی کاشت مو ایجاد می کند. این روش با اینکه جز جدید ترین روش های کاشت مو است اما تبدیل به یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو نیز گردیده است.

جدیدترین روش کاشت مو در دنیا چیست؟

روش کاشت DHI جدیدترین روش کاشت مو به صورت مستقیم

روش DHI جدید ترین روش کاشت مو به کمک ابزار است که فولیکول مو را مستقیما در پوست سر می کارد.DHI توسط آکادمی تخصصی مویی به همین نام در لندن ابداع شده است. در این روش برخلاف روش های رایج کاشت مو مانند FUE و FUT ، نیازی به ایجاد حفره یا برش در پوست ناحیه کاشت مو  جهت قرار دادن پیوند های مو درون آن ها نیست و فولیکول های مو به کمک ابزار DHI به صورت مستقیم  در جهت، زاویه و عمق مورد نظر در پوست سر کاشته می شوند. این روش  انحصاری است و فقط توسط پزشکان آموزش دیده در اکادمی DHI اجرا می شود. روش های جدید و انحصاری زیادی هر روزه در دنیا ابداع می شوند که در اینجا امکان بیان کردن همه ی آن ها وجود ندارد.

کاشت مو با کمک سلول های بنیادی

کاشت مو با کمک سلول های بنیادی این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده و از آن با نام های مختلفی از قبیل متد FCI، کلونی شدن مو،کاشت مو تکثیری و … یاد می شود. نتایج این روش چشمگیر بوده اما هنوز در حال طی کردن مراحل آزمایشی می باشد. زمانی که این روش تائیدیه های لازم را کسب کند، تبدیل به جدیدترین روش کاشت مو دنیا می شود.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha