مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش کاشت مو در جهان جدیدترین روش کاشت مو در جهان
18 دسامبر 2018 بدون نظر 411 بازدید

جدیدترین روش کاشت مو در جهان کدام است

بسیاری از افراد تصور میکنند در کشور های مختلف از روش های متفاوتی برای کاشت و پیوند مو استفاده میشود این در حالی است که در حال حاضر در تمامی کشور های جهان تقریبا از روش های یکسان استفاده میگردد. این موضوع به دلیل این است که کاشت مو در کشور های مختلف جهان متقاضیان بالایی دارد و همین باعث میشود کلینیک های کاشت مو سعی کنند با ارائه ی جدیدترین روش کاشت مو در جهان رضایت بیماران خود را جلب کنند و بتوانند با کمترین عارضه به کاشت مو بپردازند.

جدیدترین روش کاشت مو در جهان

معرفی جدیدترین روش کاشت مو در جهان کار چندان راحتی نخواهد بود چون امروزه بسیاری از دانشمندان در حال تحقیق و پژوهش بر روی روش های کاشت مو هستند تا بتوانند به ابداع روش های جدید تری برای کاشت مو بپردازند اما به طور کلی بهتر است بدانید روش sut یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است که در حال حاضر در بسیاری از کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد.

جدیدترین روش کاشت مو در جهان کدام است

روش اس یو تی تقریبا یکی از بهترین روش های کاشت مو است اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که این روش برای برخی از افراد مناسب نخواهد بود به همین دلیل این افراد مجبور میشوند از روش های قدیمی تر استفاده کنند.

البته در رابطه با جدیدترین روش کاشت مو در جهان باید به کاشت مو با سلول های بنیادی هم اشاره کنیم که متاسفانه تاکنون فقط روی نمونه های حیوانی انجام شده است.

مزایای جدیدترین روش کاشت مو در جهان

همانطور که اشاره کردیم روش sut جدیدترین روش کاشت مو در جهان است. بهتر است بدانید این روش مزایای فوق العاده ای دارد که به طور حتم در روش های دیگر به هیچ وجه مشاهده نخواهد شد.

افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد. روش sut جزء سریعترین روش های کاشت مو است و معمولا با استفاده از آن میتوان در یک جلسه کاشت مو را انجام داد.

جالب است بدانید با استفاده از روش های جدید مانند sut جای زخم و بخیه بر روی سر بیمار باقی نخواهد ماند که همین یکی از بزرگترین مزایای این روش ها است.

معایب روش های جدید پیوند مو

برای استفاده از جدیدترین روش کاشت مو در جهان یعنی روش اس یو تی باید به معایب آن هم به اندازه ی کافی توجه داشت. بهتر است بدانید استفاده از این روش باعث میشود تا احتمال آسیب به فولیکول ها و ریزش مو بعد از کاشت افزایش پیدا کند و حتی به علت اینکه امکان ضد عفونی کردن همه ی قسمت های دستگاه کاشت مو sut وجود ندارد احتمال عفونت و … افزایش میابد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha