مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو در زنان پیوند مو در زنان
26 سپتامبر 2018 بدون نظر 682 بازدید

بهترین و جدیدترین روش های پیوند مو در زنان

الگوی ریزش مو در زنان نسبت به مردان متفاوت می باشد زیرا در زنان خط رویش مو در جلوی سر عقب نشینی نمی کند ، بلکه ریزش موها به صورت پراکنده در نواحی جلوی سر می باشد. از آنجا که به دلیل تغییرات هورمونی متعدد زنان، ثبات هورمونی در آنها مرتب در حال تغییر می باشد لذا در بیشتر موارد زنان کاندید مناسبی جهت کاشت و پیوند مو نیستند و ترجیح می دهند از روش های ترمیم مو استفاده کنند؛ با این حال برخی زنان عمل زیبایی کاشت مو را انجام می دهند؛ در همین راستا در این مقاله ، بهترین و جدیدترین روش های پیوند مو در زنان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

پیوند مو در زنان

روش های پیوند مو در زنان

در رابطه با بهترین و جدیدترین روش های پیوند مو در زنان می توان عنوان نمود که اینکه کدام روش برای زنان بهترین روش پیوند می باشد به وضعیت بانک موی فرد ، میزان ریزش مو در فرد و انتظارات فرد از عمل کاشت مو بستگی دارد ، زیرا روش های متعددی جهت پیوند مو وجود دارد اما اینکه کدام روش بهترین گزینه خواهد بود ، تنها پس از بررسی شرایط فرد توسط پزشک متخصص پوست و مو امکان پذیر می باشد ، دانش و تخصص علمی پزشک متخصص پوست و مو با بررسی جوانب مختلف عمل کاشت و پیوند مو در انتخاب مناسب ترین روش کاشت به فرد کمک بسیاری خواهد کرد.

بهترین و جدیدترین روش های پیوند مو در زنان

در میان روش های کاشت مو ، کاشت مو روش SUT که در آن از دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری جهت برداشت فولیکول ها و کاشت فولیکول های مو استفاده می شود ، جدیدترین روش کاشت مو می باشد .

عدم نیاز به جراحی ، عدم نیاز به بخیه کردن ( عدم ایجاد اسکار حاصل از بخیه ) ، سرعت بالا ، امکان کاشت تراکم بسیار زیاد ( حدود ۱۴ هزار تار مو ) در یک جلسه و آسیب کمتر به فولیکول ها هنگام برداشت و کاشت از جمله ویژگی های روش SUT می باشد که موجب ایجاد خط فرق و خط رویش بسیار طبیعی پس از کاشت خواهد شد .

در روش SUT ، به جای برداشت نواری فولیکول های پیوندی ، به کمک دستگاه اتوماتیک ، فولیکول ها به صورت گرافت از بانک موی فرد جدا می شوند و با توجه به نیاز فرد به کاشت فولیکول ها به صورت گرافت و یا به شکل مجزا اقدام می گردد .

انتخاب بهترین روش کاشت مو

در هر صورت ، انتخاب بهترین روش کاشت مو در هر فرد با توجه به شرایط وی پس از تشکیل جلسه ی مشاوره ی میان پزشک و فرد انجام خواهد شد ، اگر چه انتخاب روش درمان برعهده ی فرد می باشد اما پزشک در این خصوص با راهنمایی های صحیح و علمی فرد در انتخاب روش مناسب یاری خواهد کرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha