مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش های پیوند مو جدیدترین روش های پیوند مو
29 آگوست 2018 بدون نظر 608 بازدید

جدیدترین روش های پیوند مو در دنیا را بشناسید

همواره تراکم بانک موی پشت سر فرد ، نقش تعیین کننده ای در ایجاد تراکم مناسب مو در نواحی جلوی سر دارد و از آنجا که ممکن است در اثر عدم توقف عارضه ی ریزش مو ، فرد مجددا به عمل کاشت مو نیاز پیدا کند ، لذا باید با روش مناسبی به برداشت فولیکول های سالم و قوی از بانک موی فرد با کمترین آسیب ممکن اقدام نمود ، لذا همواره انتخاب بهترین روش برای این منظور در دستیابی به نتایج مطلوب از عمل کاشت مو بسیار مهم خواهد بود ، در همین راستا ، در این مقاله جدیدترین روش های پیوند مو در دنیا مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جدیدترین روش های پیوند مو چگونه انجام می شوند؟

در رابطه با جدیدترین روش های پیوند مو می توان عنوان نمود که روش SUT که امکان کاشت ۳ برابر تراکم مو را طی یک جلسه امکان پذیر کرده است ، از جدیدترین روش های پیوند مو می باشد، در این روش کلیه ی عملیات برداشت، فریزکردن و کاشت مو تنها در طی یک فرآیند انجام می شود.

جدیدترین روش های پیوند مو در دنیا را بشناسید

در واقع استفاده از دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری موجب می شود که عملیات برداشت فولیکول های مو از بانک مو با کمترین آسیب ممکن صورت پذیرد و از سوی دیگر عملیات کاشت مو در نواحی ریزش کرده نیز با ایجاد خط طبیعی رویش به شکل مطلوبی توسط دستگاه اتوماتیک با حداکثر سرعت طی یک جلسه ی ۳ الی ۴ ساعته، صورت پذیرد.

عوارض و مزایای جدیدترین روش های پیوند مو

از آنجا که در کاشت مو به روش SUT ،از پانچ لیزری جهت برداشت گرافت های مو استفاده می شود، دیگر شاهد جراحی، خونریزی و بخیه زدن در بانک مو نخواهیم بود. کاهش از بین رفتن فولیکول ها هنگام برداشت ، ایجاد خط رویش کاملا طبیعی ، سرعت عمل بالا ، نبود جراحی ، ایجاد تراکمی حدود ۱۴ هزار تار مو ، کاهش درد و عدم ایجاد اسکار پس از کاشت مو و دقت بالا از جمله مزیت های مهم جدیدترین روش های پیوند مو یعنی روش SUT می باشد .

دستگاه پانچ لیزری به کار رفته در روش SUT کاملا استریل و دقیق می باشد و خط فرق و رویش بسیار طبیعی برای فرد ایجاد خواهد کرد . روش های جدید کاشت مو نظیر SUT با ارتقا و برطرف نمودن معایب روشهای قبل کاشت مو ، انقلاب بزرگی را در عرصه ی کاشت مو ایجاد می کنند که باعث می گردد ، تراکم مناسبی از مو با حداقل آسیب به بانک مو در فرد ایجاد و رضایت بالای فرد از عمل کاشت مو حاصل گردد .

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha