مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قبل از کاشت مو قبل از کاشت مو
12 اکتبر 2018 بدون نظر 799 بازدید

توصیه پزشکان قبل از کاشت مو

افرادی که دچار ریزش مو میشوند مشکلات روحی زیادی را ممکن است تجربه کنند به همین دلیل برای جلوگیری از این مشکلات باید در سریعترین زمان ممکن به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. مراجعه به متخصصان زیبایی باعث میشود تا جلوی ریزش موی بیشتر موها گرفته شود و علاوه بر این بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع ریزش مو پرداخت. انتخاب روش درمانی به شرایط بیمار و علت ریزش مو بستگی دارد. با توجه به این که در حال حاضر اکثر بیماران به علت ریزش موی ارثی به متخصصان زیبایی مراجعه کنند ریزش مو بهترین روشی خواهد بود که این افراد میتوانند برای رفع ریزش موی خود از ان بهره بگیرند. برای استفاده از این روش باید قبل از کاشت مو به توصیه هایی که توسط پزشکان انجام میشود توجه داشته باشید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید و عوارض کاشت مو برایتان به وجود نیاید.

قبل از کاشت مو استعمال دخانیات را متوقف کنید

یکی از مهمترین توصیه های متخصصان این است که قبل از کاشت مو حتما استعمال دخانیات و مصرف الکل را متوقف کنید چون این کار باعث میشود عوارض عمل کاشت مو افزایش پیدا کند و شاهد رشد کند موهای سر باشیم.

توصیه پزشکان قبل از کاشت مو

بهتر است بدانید افرادی که قبل یا بعد از کاشت مو سیگار و یا قلیان میکشند ممکن است دچار ریزش موی مجدد شوند چون مصرف دخانیات باعث میشود تا گردش خود در پوست سر کاهش پیدا کند و فولیکول هایی که کاشته شده اند توانایی در رشد مو نداشته باشند. علاوه بر این زخم های کاشت مو هم در افرادی که به استعمال دخانیات میپردازند دیرتر بهبود میابد.

از برنامه غذایی مناسب قبل از کاشت مو استفاده کنید

توجه به برنامه غذایی قبل از کاشت مو باعث میشود تا کمتر دچار عوارض عمل شوید و علاوه بر این موهایتان رشد بهتری داشته باشد. بهتر است حداقل ۲ هفته قبل از کاشت مو تا جایی که ممکن است از مصرف غذاهای سرخ کردنی و فست فود ها بپرهیزید و تا جایی که امکان دارد به مصرف غذاهای مفید بپردازید.

قبل از کاشت مو از مصرف داروهای ضد انعقاد خون بپرهیزید

قبل از کاشت مو باید از مصرف داروهایی مانند آسپیرین، وارفارین و … بپرهیزید چون مصرف این داروها باعث میشود تا در هنگام کاشت مو شاهد خونریزی شدید باشیم.

علاوه بر این در صورتی که به مصرف داروهای مختلف مانند مسکن ها، آنتی بیوتیک ها و … میپردازید بهتر است حتما آن را با پزشک در میان بگذارید چون ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلاتی در روند کاشت مو شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha