مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

توصیه های کاشت مو توصیه های کاشت مو
29 آگوست 2018 بدون نظر 602 بازدید

توصیه های کاشت مو که موجب پایداری نتایج می گردند

کاشت مو به عنوان روشی برای درمان قطعی طاسی سر شهرت دارد. این روش رفع طاسی امروزه با متد های پیشرفته ای قابل اجرا است و افراد زیادی برای درمان قطعی طاسی خود به سراغ انواع متدهای کاشت مو می روند. با این حال برخی از افراد از کاشت مو نتیجه نمی گیرند و موهای پیوندی آن ها پس از مدت کوتاهی دچار ریزش شده و این مسئله موجب دلسردی این افراد می شود. کسانی که می خواهند کاشت موی ماندگاری داشته باشند، بهتر است به توصیه های کاشت مو در خصوص پایداری نتایج توجه کنند.

کاشت مو روشی برای رفع دائمی طاسی

در حال حاضر بهترین و مطمئن ترین راه برای حل مشکل طاسی و کم مویی کاشت مو است، البته برای افرادی که کاندید مناسبی برای این روش باشند. بیشترین متقاضیان کاشت مو آقایانی هستند که به دلیل ریزش موی ارثی دچار طاسی می شوند.

در این گونه افراد که ریزش موها به دلیل حساسیت فولیکول های مو به هورمون دی هیدروتسوتسترون اتفاق افتاده است، کاشت مو می تواند موثر باشد زیرا با کمک این روش می توان موهایی که فولیکول آن ها به هورمون مردانه ذکر شده حساس نیست (موهای ناحیه پشت سر که دچار ریزش موی ارثی نمی شوند)، را به نواحی طاس پیوند نمود. چنانچه این کار به درستی صورت گیرد، موهای پیوندی ممکن است حتی تا آخر عمر فرد بر روی سر او باقی بمانند.

توصیه های کاشت مو که موجب پایداری نتایج می گردند

کاشت موی بی نتیجه

همانطور که می دانید کاشت مو شرایط خاصی دارد و همه ی  افراد نمی توانند این کار را انجام دهند و از طرفی انجام کاشت مو حساسیت های خود را دارد و در صورتی که به شکل غیر اصولی صورت گیرد توصیه های کاشت مو که موجب پایداری نتایج می گردند و یا پس از اجرای آن مراقبت های لازم به خوبی انجام نشوند، نتیجه ی مطلوبی از آن به دست نمی آید و مواردی نظیر ریزش موهای پیوندی، اسکار ها نمایان روی پوست سر و جلوه ی غیر طبیعی موها پس از کاشت اتفاق می افتد.

توصیه های کاشت مو برای پایداری نتایج

اولین توصیه برای داشتن کاشت مویی موفق که نتایج آن پایدار باشند، مراجعه به کلینیک ها و پزشکان معتبر جهت انجام کاشت مو است. برای اینکه موهای پیوندی ریخته نشوند لازم است که موهایی که جهت پیوند مو انتخاب می شوند فولیکول قوی داشته باشند و به هورمون مردانه حسایت نداشته باشند وگرنه در آینده ریخته می شوند. پوست سر نیز باید از لحظ خونرسانی به موها در وضعیت مطلوبی باشد تا فولیکول های مو پس از پیوند به خوبی تغذیه شوند و در جای جدید استحکام یابند. یکی دیگر از توصیه های کاشت مو به افراد جهت پایداری نتایج این است که از مصرف دخانیات و الکل خودداری کنند زیرا در ریزش مو موثر هستند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha