مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت کننده مژه تقویت کننده مژه
7 ژانویه 2019 بدون نظر 1143 بازدید

داروی تقویت کننده مژه

گر چه برخی از افراد به طور ژنتیک مژه بلند و پرپشتی دارند اما در مقابل برخی دیگر از افراد دچار کم پشتی و کوتاهی مژه هستند و برخی دیگر به دلایل مختلف به مرور دچار کم پشتی مژه می شوند و به دلیل اینکه مژه بلند و پرپشت تاثیر زیادی در زیبایی و بزرگتر نشان دادن چشم ها دارد این افراد به دنبال داروی تقویت کننده مژه  خواهند بود.

تقویت کننده مژه

برخی از شرکت های سازنده محصولات تقویت کننده موی سر و ابرو قطره های تقویت کننده مژه را نیز تولید می نمایند و در تبلیغات این قطره ها ادعا می کنند که ترکیبات موجود باعث تحریک فولیکول مژه ها می گردد و طی چند ماه مژه ها را پرپشت و بلند خواهد ساخت که در این میان نام یک برند ایرانی نیز به چشم می خورد و افرادی که از این محصولات استفاده می نمایند این انتظار را دارند که تنها پس از چند هفته استفاده شاهد تغییرات زیادی در مژه های خود باشند.

داروی تقویت کننده مژه

برخی از داروهای تقویت کننده مژه

همانطور که گفته شد کم پشت شدن مژه را می توان به روش های مختلفی درمان نمود که یکی آنها استفاده از داروهای تقویت مژه می باشد. در ادامه به برخی از محصولات تقویت مژه می پردازیم.

تقویت مژه لاتیس

لاتیس یکی از قطره های تقویت کننده مژه می باشد که طبق ادعای شرکت تولید کننده آن مصرف این قطره طی چند ماه به طور شگفت انگیزی باعث درمان کم پشتی، ریزش و کوتاهی مژه خواهد شد و اگر مصرف کننده طی ۸ تا ۱۰ هفته به طور متوالی از این قطره جهت تقویت مژه های خود استفاده کند به رشد و ضخامت مناسبی در مژه های خود خواهد رسید.

تقویت مژه ماوالا

متوالیا یک برند سوئیسی می باشد که در زمینه ساخت محصولات تقویت کننده مو ناخن سابقه زیادی دارد و محلول تقویت کننده مژه  تولیدی این برند به دلیل داشتن ویتامین B2 حجم مژه و میزان رشد آن را افزایش خواهد داد .

تقویت مژه سریتا

سریتا یک برند ایرانی تولید کننده محصولات تقویت کننده ابرو و مژه می باشد که به دلیل استفاده از عصاره های گیاهان طبیعی در محصولات خود بسیار مشهور می باشد و در محلول تقویت کننده مژه تولیدی این شرکت از عصاره رزماری، گزنه و آویشن جهت تحریک فولیکول های مژه در جهت رشد بیشتر استفاده شده است و استفاده مداوم و طولانی از  این قطره باعث استحکام و افزایش طول مژه ها خواهد شد.

روش استفاده از قطره های تقویت کننده مژه

جهت مصرف قطره های تقویت کننده مژه باید قبل از خواب صورت را به طور کامل شستشو نمود و یک قطره از محلول را به طور مستقیم با کمک برس یا گوش پا کن بر روی مژه ها قرار داد و به خوبی ماساژ داد تا پلک مرطوب گردد و باید محلول تا صبح بر روی پلک باقی بماند تا تاثیر موثری بر روی مژه ها داشته باشد و فرد را به طول و ضخامت مورد نظرش در مورد مژه های زیبا و بلند برساند به شرط آنکه در استفاده از محلول مداومت داشته باشد و با چند بار استفاده منتظر معجزه در مژه های خود نباشد.

[تعداد: 2   میانگین: 1.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha