مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مژه بعد از کاشت تقویت مژه بعد از کاشت
9 نوامبر 2018 بدون نظر 1337 بازدید

روش های موثر برای تقویت مژه بعد از کاشت

کاشت مژه از روش هایی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای دست یافتن به مژه هایی زیبا و خوش حالت از آن استفاده میکنند چون این روش تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان شاهد رشد موهایی جدید بود. معمولا مژه ها بعد از استفاده از روش های کاشت رشد خوبی خواهند داشت اما برای اینکه شاهد رشد سریعتر آن ها باشید میتوانید از روش های موثر که در این مطلب اشاره میکنیم استفاده کنید. تقویت مژه بعد از کاشت تاثیر زیادی در زیبایی مژه ها و خوش حالت بودن آن خواهد داشت.

تقویت مژه بعد از کاشت با روغن کرچک

استفاده از روش های مختلف که برای تقویت مژه بعد از کاشت باعث میشود تا مژه هایتان رشد بهتری داشته باشد به همین دلیل بهتر است تا جایی که امکان دارد از این روش ها استفاده کنید.

در میان روش های مختلف استفاده از داروهای گیاهی قطعا بهترین گزینه خواهد بود چون بدون آسیب رساندن به مژه ها باعث میشود تا رشد آن ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

روش های موثر برای تقویت مژه بعد از کاشت

در میان داروهای مختلفی که برای تقویت مژه وجود دارد روغن کرچک یکی از بهترین هاست چون روغن کرچک مواد تغذیه ای فوق العاده ای در خود دارد و استفاده از آن باعث میشود تا ویتامین ها به صورت مستقیم در اختیار تارهای مو قرار گیرد. برای اینکه از مزایای این روغن گیاهی فوق العاده برخوردار شوید میتوانید یک پنبه کوچک را به آن آغشته کرده و مژه هایتان را به خوبی با آن ماساژ دهید.

تقویت مژه بعد از کاشت با ژل آلوئه ورا

همانطور که میدانید در حال حاضر در اکثر داروخانه ها ژل های فراوری شده آلوئه ورا وجود دارد که میتوان از آنها برای افزایش زیبایی پوست و مو استفاده نمود. استفاده از این ژل ها به دلیل خواص فوق العاده ای که دارند توصیه میشود. میتوانید علاوه بر استفاده از ژل های آماده به تهیه گیاه آلوئه ورا هم بپردازید.

 ژل طبیعی که در وسط گیاه آلوئه ورا وجود داد قطعا خواص بیشتری در مقایسه با ژل های آماده خواهد داشت به همین دلیل پیشنهاد میشود تا جایی که امکان دارد به تهیه ی ژل طبیعی آن بپردازید.

پوست لیمو برای تقویت مژه بعد از کاشت

برای تقویت مژه بعد از کاشت میتوانید از پوست لیمو هم استفاده کنید. پوست لیمو حاوی ویتامین های b  و c است به همین دلیل استفاده از آن فواید زیادی خواهد داشت. برای استفاده از پوست لیمو میتوانید آن را با روغن های طبیعی مانند روغن زیتون و نارگیل مخلوط کنید و سپس به ماساژ مژه ها بپردازید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha