مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو با پیاز تقویت مو با پیاز
26 نوامبر 2018 بدون نظر 669 بازدید

برای تقویت مو با پیاز چه کنیم؟

پیاز را همه می شناسند چون به صورت ارزان و پرکاربرد در همه ی خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، علاوه بر خواص بسیار مفید غذایی این ماده برای بدن، می توان به تقویت مو با پیاز نیز پرداخت. در همین راستا تاثیر این ماده بر موها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

روش های تقویت مو

به طور کلی هنگامی که از تقویت موثر و اصولی مو صحبت میشود به طور اختصاصی تقویت مو به فولیکول های مو بازمی گردد، زیرا هنگامی که مو دارای ریشه ی مستحکم و قوی باشد، تار مویی را رشد خواهد داد که علاوه بر داشتن ضخامت مناسب و ایجاد تراکم بالا موها، در برابر عوامل مخرب مو نظیر بیماری ها، احتلالات هورمونی، عوارض مصرف برخی داروها و …به خوبی از خود مقاومت نشان داده و به راحتی دچار تنش و ریزش نخواهد شد.

برای تقویت مو با پیاز چه کنیم؟

چگونگی تقویت مو با پیاز

به منظور تقویت مو با پیاز باید آب آن را خارج کرد ، در اثر مالیدن آب پیاز به پوست سر  و ریشه ی مو، ضمن رفع موثر عفونت های پوست سر مواد مغذی و مقوی مورد نیاز رشد موها به واسطه ی گوگرد موجود در آب پیاز به ریشه ی موها رسیده و موجب ترمیم و تقویت موها خواهد شد.

از سوی دیگر خواص آنتی اکسیدانی آب پیاز نیز ریشه ی موها را در برابر رادیکال های آزاد که سبب ریزش موها می گردند، محافظت می کند و به شکل کاملا مطلوبی آب پیاز در رشد موثر موها تاثیرگذار خواهد بود .

استفاده از پیاز جهت تقویت موها، روشی طبیعی و بدون عارضه ی جانبی خاصی است که موجب افزایش رشد سریع تر موها نیز خواهد شد .

نحوه استفاده از پیاز جهت تقویت مو

می توان ۳ عدد پیاز متوسط را به خوبی در خردکن ، خرد کرد و یا اینکه به کمک رنده ، آن را ریز کرد ، با عبور دادن پیاز خرد شده از صافی با یک تکیه پارچه ، می توان آب غلیظ پیاز را از آن جدا ساخت و حداقل به مدت دو الی سه   ماه ، روزی دو بار این روش را تکرار کرد تا نتایج رشد و تقویت موثر موها حاصل گردد .

پیاز درمانی موها، به دلیل رشد کند موها ، پروسه ای زمان بر می باشد و لازم است که به موها فرصت احیا و تقویت مجدد داده شود .

قبل از استفاده از پیاز بر روی کل پوست سر، لازم است مقدار کمی از آن در محل داخل آرنج و یا پشت گوش تست گردد؛ با این کار آلرژی داشتن فرد به آب پیاز با خارش و قرمزی محل مشخص خواهد شد، در غیر این صورت فرد با اطمینان خاطر می تواند به پیاز درمانی موها تا زمان لازم اقدام نماید .

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha