مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای کاشته شده تقویت موهای کاشته شده
21 ژانویه 2019 بدون نظر 474 بازدید

روش هایی برای تقویت موهای کاشته شده

کاشت مو تقریبا جزء گران قیمت ترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو میباشد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند به دنبال روش هایی هستند که بتوانند با استفاده از آن به رشد موهای جدید کمک کنند و به وسیله ی آن از ریزش موهای کاشته شده جلوگیری نمایند. همین باعث شده تا در این مطلب تصمیم بگیریم به معرفی روش هایی برای تقویت موهای کاشته شده بپردازیم تا با استفاده از آن بتوانید به موهایی با رشد بیشتر دست پیدا کنید.

تقویت موهای کاشته شده با پی ار پی

برای تقویت موهای کاشته شده میتوان از روش های موثری که در کلینیک های زیبایی وجود دارد استفاده نمود تا موها رشد بیشتری داشته باشند و علاوه بر این ضخامت آن ها نیز افزایش یابد. یکی از بهترین روش هایی که در حال حاضر بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند روش پی ار پی است. بهتر است بدانید درصد قابل توجهی از متخصصان بعد از کاشت مو آن را توصیه میکنند.

روش هایی برای تقویت موهای کاشته شده

پی ار پی باعث میشود تا عوارض کاشت مو به حداقل ممکن برسد به همین دلیل میتوان گفت این روش بهترین روش برای تقویت موهای کاشته شده خواهد بود. پی ار پی نوعی ماده ی طبیعی است که از خون بیماران تهیه میشود. تزریق این ماده به سر باعث میشود تا فرد بدون عوارض مختلف شاهد افزایش رشد موهای خود باشند. هزینه ی این روش مناسب است و بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

مزوتراپی برای تقویت موهای کاشته شده

برای تقویت موهای کاشته شده میتوان در برخی از موارد از روش های مزوتراپی هم استفاده نمود. البته باید این موضوع را بدانید که در بسیاری از مواقع افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند نیاز به روش های دیگر نخواهند داشت اما به هر حال میتوان با روش هایی مانند مزوتراپی شاهد نتایج بهتری بود.

تقویت موهای کاشته شده با مزوتراپی به این صورت است که متخصصان به انتخاب ویتامین ها و داروهای مختلف میپردازند و آن را به مستقیم به نقاط مختلف سر بیماران تزریق میکنند تا فولیکول های کاشته شده تقویت شوند.

ماسک های گیاهی برای تقویت موهای کاشته شده

برای تقویت موهای کاشته شده میتوانید به سراغ ماسک های گیاهی هم بروید. استفاده از این ماسک ها معمولا بعد از ماه دوم فواید قابل توجهی خواهد داشت اما بهتر است در این مورد حتما با پزشک خود مشورت کنید. ماسک عسل، تخم مرغ، روغن زیتون و حنا از بهترین ماسک هایی است که میتوان برای افزایش رشد موها از آن استفاده نمود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha