مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای کاشته شده در مژه تقویت موهای کاشته شده در مژه
3 فوریه 2019 بدون نظر 384 بازدید

روش هایی برای تقویت موهای کاشته شده در مژه

در میان روش های مختلفی که برای درمان ریزش مژه وجود دارد روش های کاشت مژه یکی از بهترین گزینه ها به نظر می رسد چون افرادی که از آن استفاده میکنند بدون عوارض مختلف به نتیجه خواهند رسید و میتوانند بعد از مدتی کوتاه شاهد افزایش رشد مژ های خود باشند به همین دلیل در حال حاضر متقاضیان روش های کاشت مژه به شدت افزایش پیدا کرده اند. همین باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای تقویت موهای کاشته شده در مژه باشند بنابراین در ادامه به برخی از این روش ها خواهیم پرداخت.

تقویت موهای کاشته شده در مژه با روغن کرچک

برای تقویت موهای کاشته شده در مژه روش های طبیعی زیادی وجود دارد به همین دلیل میتوانید در خانه به راحتی از آن ها استفاده کنید. یکی از بهترین و اثر بخش ترین راه هایی که در مقابل تان قرار خواهد داشت این است که به تهیه روغن کرچک طبیعی بپردازید و مژه هایتان را به آن آغشته کنید. این کار به رشد مژه های جدید کمک زیادی خواهد کرد و اثرات فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت.

روش هایی برای تقویت موهای کاشته شده در مژه

بهتر است بدانید روغن کرچک دارای آنتی اکسیدان هایی است که به تقویت فولیکول های مژه کمک میکنند به همین دلیل استفاده از آن برای افرادی که از روش های کاشت مژه استفاده نکرده اند هم بسیار مناسب خواهد بود. بهتر است بدانید روغن کرچک خاصیت مرطوب کنندگی قابل توجهی دارد بنابراین میتوانید برای افزایش زیبایی و شفافیت مژه هایتان نیز از آن استفاده کنید.

نوشیدن آب برای تقویت موهای کاشته شده در مژه

برای تقویت موهای کاشته شده در مژه کافی است تا فقط به نوشیدن آب بپردازید. متاسفانه بسیاری از افراد به نوشیدن مقدار مناسبی از آب در طول روز اهمیت نمی دهند که همین باعث میشود مژه هایشان رشد مناسبی نداشته باشد این در حالی است که با مصرف ۸ لیوان آب در طول روز میتوان سلامت مژه های کاشته شده را تا حد زیادی افزایش داد و به نتایج قابل توجهی دست یافت.

برای اینکه سلامت مژه های کاشته شده افزایش پیدا کند پیشنهاد میکنیم در کنار مصرف مقدار مناسب آب به مصرف سبزیجات و میوه ها را هم اهمیت دهید تا سم زدایی در بدنتان بهتر انجام شود.

تقویت موهای کاشته شده در مژه با روغن زیتون

از روغن زیتون هم میتوانید برای تقویت موهای کاشته شده در مژه استفاده کنید چون روغن زیتون منبع مناسبی از ویتامین E است و این ویتامین فوق العاده به رشد موهای مژه کمک زیادی میکند. استفاده از روغن زیتون چه به صورت خوراکی و چه به صورت موضعی اثرات قابل توجهی به دنبال دارد که میتوانید به هر دو شکل مورد استفاده قرار دهید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha