مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای کاشته شده در ابرو تقویت موهای کاشته شده در ابرو
3 فوریه 2019 بدون نظر 580 بازدید

تقویت موهای کاشته شده در ابرو با این چند روش

روش های کاشت ابرو مزایای فوق العاده ای دارند به همین دلیل در حال حاضر درصد زیادی از بیماران زمانی که ریزش ابرو را تجربه میکنند از روش های کاشت ابرو برای دستیابی به نتایج دلخواه استفاده میکنند. کاشت ابرو در اکثر موارد نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت اما افرادی که از آن استفاده میکنند باید به تقویت موهای کاشته شده در ابرو اهمیت دهند تا رشد ابروهایشان به حداکثر ممکن برسد. باید به این نکته توجه داشته باشید که موهای جدید به هیچ وجه تفاوتی با موهای قدیمی فرد نخواهند داشت.

تقویت موهای کاشته شده در ابرو با شیر

برای موهای کاشته شده در ابرو روش های زیادی وجود دارد. برای استفاده از برخی روش ها میتوانید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید اما در صورتی که توانایی مراجعه به کلینیک ها را ندارید میتوانید از روش های خانگی استفاده کنید. استفاده از روش های خانگی نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل به شدت توصیه میشود. شیر یکی از بهترین مواد طبیعی است که در این میان میتوانید استفاده کنید.

تقویت موهای کاشته شده در ابرو با این چند روش

استفاده از شیر در افزایش رشد موهای کاشته شده در ابرو تاثیر قابل توجهی خواهد داشت چون شیر سرشار از پروتئین و ویتامین ها مختلف است که همین باعث میشود باعث میشود موهای کاشته شده در مدت زمانی کوتاه تقویت شوند. برای اینکه شاهد نتایج فوق العاده ی شیر باشید میتوانید از یک پنبه برای آغشته کردن ابروهایتان به آن استفاده کنید.

تقویت ابروهای کاشته شده با تغذیه سالم

برای تقویت موهای کاشته شده در ابرو بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که غذاهای سالم استفاده کنید. استفاده از غذاهای سالم باعث میشود تا احتمال عوارض احتمالی کاشت ابرو نیز به حداقل ممکن برسد. غذاهای که دارای مقادیر زیادی از ویتامین های A,C,E و اسیدهای چرب امگا ۳ هستند کمک زیادی به رشد ابروها خواهد کرد به همین دلیل باید استفاده از آن را افزایش دهید.

علاوه بر این استفاده از غذاهای پروتئینی مانند مرغ، ماهی، گوشت قرمز و لبنیات نیز در تقویت ابروهای کاشته شده اثرات قابل توجهی خواهند داشت.

رشد ابروهای کاشته شده با زرده ی تخم مرغ

برای افزایش رشد موهای کاشته شده در ابرو میتوانید از تخم مرغ استفاده کنید. تخم مرغ به دلیل مواد مغذی متعددی که دارد به رشد ابروها کمک زیادی خواهد کرد و حتی باعث میشود ضخامت ابروهای کاشته شده نیز افزایش پیدا کند به همین دلیل میتوانید از ان استفاده نمایید. برای استفاده از زرده ی تخم مرغ کافی است آن را با مقداری عسل ترکیب کنید و ابروهایتان را به آن آغشته نمایید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha