مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای صورت تقویت موهای صورت
23 اکتبر 2018 بدون نظر 599 بازدید

تقویت موهای صورت در منزل

اگر جزء افرادی هستید که علاقه دارید موهای صورتتان پرپشت باشد و از زیبایی آن لذت ببرید باید برای دستیابی به این هدفتان به تقویت موهای صورت بپردازید. تقویت موهای صورت کار چندان سختی نخواهد بود چون با استفاده از روش های خانگی میتوانید با کمترین هزینه و در کمترین زمان این کار را انجام دهید اما باید همیشه در استفاده از روش های خانگی به این نکته توجه داشته باشید که برای دستیابی به نتایج دائمی حتما به صورت مکرر از روش هایی که توصیه میشود استفاده کنید.

تقویت موهای صورت با لیزر

شاید از دیدن لیزر در این لیست متعجب شده باشد. اما بهتر است بدانید امروزه دستگاه های زیادی به وجود آمده که میتوانید با استفاده از آن به لیزر موهای صورت و سر بپردازید به همین دلیل دیگر لازم نیست برای لیزر تراپی و تقویت موهای صورت به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. البته مراجعه به کلینیک ها مزیت بیشتری دارد اما در خانه هم میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.

تقویت موهای صورت در منزل

قیمت دستگاه های لیزر چندان زیاد نیست و همه ی افراد میتوانند به تهیه آن بپردازند. برای تهیه ی دستگاه های لیزر باید دقت داشته باشید که دستگاه مورد نظر برای ریش و سبیل هم مناسب باشد چون در اکثر موارد دستگاه های موجود در بازار برای موهای سر به فروش میرسند. دستگاه های لیزر عوارض خاصی نخواهند داشت و استفاده از آن ها بسیار راحت است.

تقویت موهای صورت با مواد طبیعی در منزل

تقویت موهای صورت با روغن نارگیل

روغن نارگیل میتواند نقش زیادی در تقویت موهای صورت داشته باشد به همین دلیل امتحان کرد آن ضرر نخواهد داشت. این روغن مفید دارای خواص فوق العاده است که استفاده از آن در بلند مدت باعث رشد قابل توجه موهای سر و صورت خواهد شد. روغن نارگیل ویتامین های مختلفی دارد که از میان آن میتوان به ویتامین e و حتی آهن اشاره کرد.

برای استفاده از روغن نارگیل باید حتما توجه داشته باشید که به تهیه ی روغن طبیعی بپردازید در غیر اینصورت ممکن است روغنی که تهیه می کنید خواص اثرات روغن نارگیل را نداشته باشد.

تقویت موهای صورت با غذاهای مقوی

استفاده از غذاهای مقوی یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید برای تقویت موهای صورت در منزل انجام دهید. استفاده از غذاهای مقوی باعث میشود تا سلامت عمومی بدنتان هم افزایش پیدا کند و در عین حال شاهد افزایش تراکم موهای صورت و سر هم باشید. برای تهیه ی رژیم غذایی مناسب بهترین کار ممکن این است که به متخصصان تغذیه مراجعه کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha