مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای شقیقه تقویت موهای شقیقه
12 سپتامبر 2018 بدون نظر 2002 بازدید

تقویت موهای شقیقه در مردان

ریزش مو در ناحیه شقیقه مشکلی می باشد که در بین مردان و زنان به طور مشترک ایجاد می گردد که این مشکل اگر به موقع رفع نگردد باعث پهن تر شدن ناحیه ریزش موها خواهد شد و زیبایی چهره را تحت الشعاع قرار خواهد داد اما تقویت موهای شقیقه در مردان چگونه انجام می گردد؟

علت ریزش موهای شقیقه

خالی شدن منطقه شقیقه از مو بر اثر ریزش موها هم در مردان و زنان بسیار شایع می باشد که به علل مختلفی مانند ژنتیک، بیماری ، مصرف دارو ، عدم مراقبت صحیح از موها و شرایط تغذیه و استرس صورت می گیرد.

روش های طبیعی تقویت موهای شقیقه

ریزش موی سر در ناحیه شقیقه به دلیل اینکه اکثرا در مردان همزمان با عقب رفت خط رویش موها در پیشانی رخ می دهد موجب تاثیر زیادی در از بین رفتن زیبایی چهره می گردد.

تقویت موهای شقیقه در مردان

به همین دلیل با تقویت به موقع موها می توان از عقب رفت و پهن شدن ریزش موها در ناحیه شقیقه جلوگیری نمود، مصرف غذاهای سرشار از پروتئین و آهن، عدم استفاده از محصولات شیمیایی مانند حالت دهنده ها در مو، استفاده از ترکیبات گیاهی مانند آب پیاز، انواع روغن های گیاهی، استفاده از عصاره برگ چغندر و برخی ماسک های گیاهی مانند ماسک سیر و  روغن زیتون و ماساژ پوست سر با این مواد به گردش خون در پوست سر و تغذیه فولیکول های مو کمک می نماید و از این طریق ریزش موها را کنترل خواهد کرد.

 هنگامی که ریزش مو در شقیقه مردان شدت می گیرد این افراد باید جهت کنترل ریزش موی خود بعد از شناخت علت ریزش موها از داروها و ترکیبات کنترل کننده هورمون ها استفاده نمایند تا جلوی ریزش بیشتر موها گرفته شود و در صورت نیاز از درمان های تخصصی مانند prp و مزوتراپی تحت نظارت متخصص بهره بگیرند،  اما در موارد خفیف ریزش موی شقیقه مردان می توانند با استفاده از شامپوهای تقویت کننده موی سر، تغییر رژیم غذایی خود، استفاده از روغن رزماری، سرکه خرما، روغن مورد به تقویت موی شقیقه خود بپردازند.

موی شقیقه با توجه به تاثیری که در زیبایی چهره مردان دارد و با توجه به اینکه ریزش مو اغلب از این ناحیه آغاز می گردد بهتر است از همان آغاز ریزش موها افرادی که دچار این مشکل شده اند به متخصص پوست و مو جهت شناخت  علت ریزش موها در خود و کنترل ریزش مراجعه نمایند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha