مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت موهای جلوی سر تقویت موهای جلوی سر
12 فوریه 2019 بدون نظر 587 بازدید

تقویت موهای جلوی سر با روش های تضمینی

همانطور که میدانید موهای جلوی سر معمولا زودتر از نواحی دیگر دچار ریزش میشوند به همین دلیل برای اینکه دچار ریزش مو نشوید باید حتما تا جایی که امکان دارد به تقویت موهایی که در جلوی سر وجود دارند بیشتر اهمیت دهید. تقویت موهای جلوی سر نه تنها باعث جلوگیری از ریزش مو خواهد شد بلکه به افزایش زیبایی موهای سر هم کمک خواهد کرد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم از کنار آن به سادگی عبور نکنید. بهتر است بدانید افرادی که موهای نازک دارند باید بیشتر به تقویت موهای خود اهمیت دهند تا دچار ریزش مو نشوند.

تقویت موهای جلوی سر با پی ار پی

برای تقویت موهای جلوی سر روش های زیادی به وجود آمده است اما اگر به دنبال روش های تضمینی هستید بهتر است حتما پی ار پی را امتحان کنید چون پی ار پی جزء بهترین روش ها برای تقویت موهای سر میباشد که میتوان با استفاده از ان حتی به درمان ریزش مو هم پرداخت. پی ار پی برای درمان نازکی مو هم گزینه خوبی به شمار میرود و نتایج مناسبی به دنبال دارد.

تقویت موهای جلوی سر با روش های تضمینی

برای تقویت موهای جلوی سر با استفاده از پی ار پی ابتدا پلاکت ها از نمونه ی خونی که از بیمار دریافت میشود برداشته میشود و بعد از آن با استفاده از سوزن های مخصوص به صورت مستقیم به سر بیمار تزریق خواهد شد. این کار نهایتا در ۲ الی ۳ ساعت انجام خواهد شد اما نتایجی که به دنبال دارد بسیار موثر خواهد بود و فرد میتواند تا سالها شاهد آن باشد.

لیزر کم توان برای تقویت موهای جلوی سر

در صورتی که موهای جلوی سرتان نازک شده و احساس میکنید به صورت غیر طبیعی ریزش میکند میتوانید از لیزر کم توان هم استفاده کنید. تقویت موهای جلوی سر با لیزر های کم توان عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت و در بلند مدت حتی باعث درمان ریزش مو هم میشود. لیزر کم توان با اثر بخشی مناسب بر فولیکول ها باعث میشود تا تقویت شوند و ضخامت موها تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

هزینه لیزر کم توان برای تقویت موهای جلوی سر کمتر از روش های مشابه است و تقریبا میتوان گفت این روش از ارزان ترین روش های کلینیکی می باشد.

تقویت موهای جلوی سر با نسخه های گیاهی

برای تقویت موهای جلوی سر و جلوگیری از ریزش مو میتوانید به امتحان نسخه ی گیاهی نیز بپردازید. تخم شنبلیله، روغن زیتون و آلوئه ورا از داروهایی هستند که معمولا برای تقویت مو مورد استفاده قرار میگیرند اما باید این موضوع را بدانید که استفاده از این داروها به هیچ وجه نتایج دائمی و سریع به دنبال نخواهد داشت.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha