مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت فولیکول های مژه تقویت فولیکول های مژه
18 ژانویه 2019 بدون نظر 612 بازدید

روش هایی برای تقویت فولیکول های مژه

در صورتی که برای افزایش زیبایی مژه های خود فقط از لوازم آرایشی استفاده میکنید و به تقویت مژه ها اهمیتی نمی دهید باید این موضوع را بدانید که در بسیاری از مواقع افرادی که به تقویت مژه های خود نمی پردازند ریزش آن را تجربه میکنند چون استفاده از لوازم آرایشی در اکثر موارد باعث آسیب به فولیکول های مژه خواهد شد. تقویت مژه ها چندان هزینه بر نخواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتما آن را انجام دهید. در ادامه به روش هایی برای تقویت فولیکول های مژه خواهیم پرداخت.

تقویت فولیکول های مژه با ماساژ

برای تقویت فولیکول های مژه روش های زیادی وجود دارد که میتوانید استفاده کنید. یکی از بهترین کارهایی که میتوانید انجام دهید این است که مژه هایتان را هر چند وقت یکبار ماساژ دهید. این کار باعث میشود تا مواد مغذی به سرعت در اختیار فولیکول ها قرار گیرند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد به مژه هایی پرپشت و زیباتر دست پیدا خواهند کرد.

روش هایی برای تقویت فولیکول های مژه

برای تقویت فولیکول های مژه با ماساژ پیشنهاد میکنیم حتما از روغن های گیاهی استفاده کنید تا مژه هایتان رشد بیشتری داشته باشد. استفاده از روغن های گیاهی به خودی خود باعث میشود تا جلوی ریزش مژه، ابرو و حتی موهای سر گرفته شود. برای استفاده از روغن های گیاهی کافی است نوک انگشتان تان را به آن آغشته کنید و به آرامی پلک ها و مژه هایتان را ماساژ دهید. این کار باید به آرامی انجام شود.

تقویت مژه با محلول های تقویتی

برای تقویت فولیکول های مژه میتوانید از محلول هایی که در داروخانه ها به فروش میرسد هم استفاده کنید. استفاده از این محلول ها باعث میشود تا ابروهایتان رشد بهتری داشته باشد و بتوانید با استفاده از آن به ابروهایی زیبا دست پیدا کنید.  فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که برای تهیه ی محلول های تقویتی به داروخانه های معتبر مراجعه کنید و به تهیه ی محلول هایی از برندهای معتبر بپردازید.

البته باید این نکته را هم بدانید که برای تقویت فولیکول های مژه نمیتوان همیشه از محلول های تقویتی استفاده کرد و در برخی از موارد باید به کلینیک های زیبایی مراجعه نمود.

تقویت فولیکول های مژه با طب سنتی

برای تقویت فولیکول های مژه میتوانید از روش های طب سنتی هم استفاده کنید. این کار باعث میشود تا بتوانید در مدت زمانی کوتاه به مژه هایی پرپشت و خوش حالت دست پیدا کنید. آلوئه ورا، عسل و روغن های مختلف گیاهی از بهترین مواد گیاهی هستند که میتوان با استفاده از آن ها به افزایش زیبایی مژه پرداخت.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha