مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت ابرو با سیر تقویت ابرو با سیر
16 فوریه 2019 بدون نظر 4145 بازدید

عوارض و مشکلات تقویت ابرو با سیر

برای تقویت ابرو استفاده از داروهای گیاهی یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود به همین دلیل بسیاری از افراد تصمیم میگیرند با استفاده از داروهای گیاهی رشد ابروهایشان را افزایش دهند. از میان داروهای طبیعی مختلف سیر یکی از بهترین مواردی است که میتوان از آن استفاده کرد به همین دلیل بسیاری از افراد در مورد تقویت ابرو با سیر سوالات متعددی را بیان میکنند که یکی از رایج ترین آن ها عوارض سیر برای تقویت ابرو است برای همین در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

مزایای تقویت ابرو با سیر

تقویت ابرو با سیر قطعا مزایای فوق العاده ای خواهد داشت که بسیاری از افراد بعد از مدتی شاهد آن خواهند بود. سیر به علت خواص ضد آنتی بیوتیکی خاصی که دارد باعث میشود تا عوامل بیماری زا در فولیکول ها به سرعت از بین بروند به همین دلیل استفاده از سیر به رشد بهتر ابرو ها کمک زیادی خواهد کرد. سیر برای رفع نازکی ابروها نیز اثرات فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت.

عوارض و مشکلات تقویت ابرو با سیر

بهتر است بدانید تقویت ابرو با سیر تنها در صورتی موثر خواهد بود که به صورت مکرر انجام شود به همین دلیل افرادی که به دنبال روش های آنی هستند بهتر است به فکر استفاده از روش های دیگر باشند. علاوه بر این باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که سیر برای درمان ریزش ابروی همه افراد مناسب نخواهد بود به همین دلیل بهتر است قبل از هر چیز به پزشک مراجعه کنید.

عوارض تقویت ابرو با سیر

تقویت پیاز موی ابرو با سیر در برخی از موارد مشکل ساز خواهد بود به همین دلیل باید با احتیاط بیشتری به استفاده از سیر بپردازید. برای اینکه با استفاده از دچار حساسیت های پوستی نشوید بهتر است بعد از آن مقداری یخ روی پوستتان قرار دهید و حتما از آب سرد برای شستشوی ابروهایتان استفاده کنید.

باقی ماندن سیر به مدت طولانی باعث سوختگی پوست خواهد شد به همین دلیل نباید بیشتر از یک ربع آن را روی پوستتان قرار دهید. البته برخی از افراد ممکن است نسبت به سیر حساسیت داشته باشند و بلافاصله شاهد سوزش و تورم پوست باشند.

روش تقویت ابرو با سیر

برای تقویت ابرو با سیر باید مقداری از آن را به خوبی پوره کنید و با روغن زیتون ترکیب نمایید و در انتها حرارت دهید. بعد از این میتوانید ترکیب بدست آمده را به مدت ده دقیقه تا یک ربع روی ابروهایتان قرار دهید و بعد با آب سرد ابروهایتان را بشوید یا همانطور که اشاره کردیم از کمپرس سرد استفاده کنید تا دچار التهاب و حساسیت های پوستی نشوید.

[تعداد: 10   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha