مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پروتز مو با کلاه گیس پروتز مو با کلاه گیس
14 اکتبر 2018 بدون نظر 1400 بازدید

پروتز مو با کلاه گیس چه تفاوتی دارد؟

امروزه روش های زیادی وجود دارد که با کمک آن ها میتوان به رفع کچلی و طاسی پرداخت. در میان روش های مختلف روش ترمیم مو که به آن پروتز مو هم گفته میشود طرفداران زیادی پیدا کرده است چون افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد رفع کچلی و طاسی باشند. متاسفانه برخی از افراد پروتز مو با کلاه گیس را اشتباه میگیرند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به صورت دقیق به تفاوت آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

پروتز یا ترمیم مو چیست؟

پروتز و یا ترمیم مو از روش هایی است که برای رفع موقت کچلی و طاسی به کار گرفته میشود. در این روش متخصصان زیبایی با استفاده از موهای مصنوعی، پروتز و چسب های مخصوص به شبیه سازی موهای فرد میپردازند. این کار تا حدی حرفه ای خواهد بود که نمیتوان به راحتی تفاوت میان موهای مصنوعی را با موهای طبیعی تشخیص داد.

پروتز مو با کلاه گیس چه تفاوتی دارد؟

افرادی که از این روش استفاده میکنند بعد از یک جلسه میتوانند شاهد موهای جدید باشند. از این روش میتوان حتی برای افرادی که در سنین زیر ۱۸ سال هستند هم استفاده نمود و از این نظر محدودیتی وجود ندارد. پروتز مو با کلاه گیس تفاوت زیادی دارد که در ادامه شما را با آن آشنا خواهیم کرد.

تفاوت پروتز مو با کلاه گیس

در گذشته بسیاری از افراد برای اینکه کچلی خود را پنهان کنند از کلاه گیس استفاده میکردند. اما امروزه به علت این که روش های بهتری وجود دارد کمتر کسی ترجیح میدهد از کلاه گیس استفاده کند.

یکی از تفاوت های اصلی پروتز مو با کلاه گیس این است که کلاه گیس ظاهری کاملا غیر طبیعی دارد در حالی که ظاهر پروتز مو کاملا طبیعی است و نمیتوان به راحتی غیر طبیعی بودن آن را تشخیص داد.

علاوه بر موردی که گفته شد پروتز مو هیچ عارضه ای ایجاد نمیکند چون برای انجام آن از مواد طبیعی استفاده میشود اما ساختار کلاه گیس از الیاف مصنوعی است به همین دلیل باعث حساسیت های پوستی و مشکلات دیگر خواهد شد.

مزایای پروتز مو

مزایای پروتز مو به شرح زیر می باشد:

همانطور که در قسمت تفاوت های پروتز مو با کلاه گیس گفتیم استفاده پروتز باعث ظاهری بسیار طبیعی میشود و استفاده از آن هیچ عوارضی به دنبال نخواهد داشت. علاوه بر این همه ی بیماران میتوانند از آن استفاده کنند و تقریبا هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود نخواهد داشت.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha