مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی زنان کاشت موی زنان
16 سپتامبر 2018 بدون نظر 1337 بازدید

کاشت موی زنان و مردان چه تفاوت هایی باهم دارند؟

موهای انسان ها به دلایل زیادی می ریزد. بهترین درمان برای موهای ریخته شده، کاشت موی جایگزین است. برای ۹۰ درصد آقایان کاشت مو گزینه ی خوبی است اما برای خانم ها این گونه نیست و تنها نوع خاصی از ریزش مو در زنان سبب می شود تا به کاشت مو نیاز پیدا کنند. معمولا ریزش مو در زنان به صورت پراکنده رخ می دهد، به طوری که در تمام سرشان موها کم پشت می شوند و حتی پشت سرشان که برای مردان یک بانک مو محسوب می شود دچار کم پشتی می شود، این امر سبب تفاوت کاشت موی زنان و مردان می شود.

آیا زنان هم مانند مردان می توانند به هر دلیلی مو بکارند؟

خانم ها عاشق مو هایشان هستند و با کم پشت شدن آنها خیلی ناراحت می شوند، در خانم ها مو های تمام سر به یک اندازه می ریزند، سپس بانک مو هم دچار ریزش مو می شود. در مردان موهای موجود در بانک مو ثابت هستند و موهای مناسبی برای کاشت اند، ولی در زنان این ناحیه غیر ثبات بوده و اگر مویی از این ناحیه برداشته و جای دیگری کاشته شود به سرعت می ریزد.

کاشت موی زنان و مردان چه تفاوت هایی باهم دارند؟

بنابر این فقط خانم هایی که قسمتی از موهایشان بر اثر سوختگی و یا زخم و تصادف از دست رفته است می توانند مو بکارند و یا آن هایی که بنا به تشخیص پزشک متخصص و با تجربه در زمینه کاشت مو در زنان، بانک موی مطمئنی جهت کاشت مو دارند و در ضمن ریزش مو و طاسی آن ها به قدری شدید باشد که پوست سر نمایان گردد.

کاشت موی زنان و مردان با موهای غیر قابل رشد

در مطالب قبل گفتیم که کاشت موی زنان و مردان متفاوت است. این تفاوت در وجود نداشتن بانک مو در ریزش موی زنانه است. اما در روش کاشت موهای غیر قابل رشد که hrt  نام دارد از مو های طبیعی استفاده می شود. این روش را هم خانم ها می توانند انجام دهند و هم آقایانی که بانک مویشان ریخته و یا بر اثر صدمه ای از دست رفته است. در این روش موهای طبیعی از قسمت گره زیر پوست کاشته می شوند اما قابل رشد نیستند ولی قابلیت هایی مانند رنگ و مش، سشوار کشیدن، ژل زدن، استفاده از حالت دهنده های مو،استحمام هر روزه و … را دارند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha