مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش fut روش fut
1 اکتبر 2018 بدون نظر 634 بازدید

روش fut چه تقاوتی با روش bht کاشت مو دارد؟

بطور کلی بهترین روش کاشت موی طبیعی، کاشت مو به روش FUT می تواند انتخاب بسیار خوبی برای اکثر افرادی باشد که از ریزش مو رنج می برند. اما حال این سوال مطرح می شود که با توجه به اینکه روش bht نیز یکی از جدیدترین روش ها می باشد چه تفاوتی میان این دو روش وجود دارد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

نحوه انتخاب روش کاشت مو برای متقاضیان

موها به عنوان اصلی ترین و با ارزش ترین عنصر زیبایی صورت شناخته می شود و برای کسانی که به طاسی ژنتیکی دچار می‌شوند، هزینه کاشت موی طبیعی برای آنان بی‌اهمیت می‌شود زیرا آنها می خواهند به هر کاری دست بزنند تا باز موهای زیبایی را روی سر خود داشته باشند.

روش fut چه تقاوتی با روش bht کاشت مو دارد؟

از همین رو به انجام عمل کاشت مو روی می آورند اما روش های زیادی وجود دارد که باید یکی از آنها را متناسب با خود پیدا کنید. یکی از موارد بسیار مهم برای افرادی که متقاضی کاشت مو هستند این است که کدام روش در کاشت از همه بهتر و مطمئن تر است. پاسخ شما این است که بهتر است اگه به پزشک خود اعتماد دارید انتخاب روش را به او واگذار کنید.

تفاوت روش fut با روش bht کاشت مو

در این قسمت سعی داریم تا با معرفی کاشت مو روش fut و همچنین روش bht تفاوتی که میان این دو روش برقرار است را برایتان شرح دهیم. در روش fut  با بی حس کردن موضعی و بدون حس درد نوار باریکی از بانک مو شخص برداشته و بعد از تقسیم آن به به قطعات کوچکتری به شکلی که در هر قطعه ۱ تا ۳ تار مو وجود داشته باشد آن را در ناحیه مورد نظر می کارند.

منطقه برداشتن مو حوزه خاصی در پشت سر فرد میباشد که موهای آن نقطه از سر به دلیل نگرفتن هورمون های مردانه دچار ریزش نمیشوند. اما در رابطه با روش bht باید بدانید که این روش برخلاف روش fut، ناحیه دهنده مو پشت سر افراد نمی باشد زیرا کسانی که از این روش استفاده می کنند از بانک موی بسیار قوی برخوردار نبوده و سایر نواحی بدن آنها از جمله اطراف قفسه سینه، کمر، ران‌ها، کتف، ساق پا و سایر نقاط پرموی بدن به عنوان ناحیه دهنده مو انتخاب می شود. همچنین برای انجام این عمل قطعاً تجربه و تبحر پزشک متخصص مهم‌ترین موردی است که در اثربخشی کاشت نقش خواهد داشت.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha