مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش fue روش fue
12 آگوست 2018 بدون نظر 655 بازدید

تفاوت روش fue با روش fit کاشت مو

در این مقاله می خوانیم:

در طی چندین سال گذشته روش های کاشت مو در مسیر جدیدی قرار گرفته است و مراکز درمانی مختلف و جراحان از روش های جدید و خاص خود برای درمان بیماران استفاده می کنند. اما اینکه چه روش درمانی برای پوست و موی شما مناسب می باشد به پزشک معالج شما بستگی دارد. در واقع تکلیف این مسئله در اولین جلسه ی مشاوره ای که با پزشک معالج خود دارید مشخص می شود. شما با در میان گذاشتن مشکل خود و همچنین نتیجه ای که مد نظر دارید و همچنین پزشک با بررسی تمامی جنبه های کاری روشی که متناسب با پوست شما می باشد را در اختیارتان می گذارد. همانطور که میدانید روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد از جمله روش fit و روش fue می باشد.

در واقع این دو روش از پرطرفدارترین و محبوب ترین روش هایی هستند که پزشکان برای انجام این عمل انتخاب می کنند. اما تفاوت روش fue با روش fit کاشت مو در چیست؟ چگونه می توان فهمید که کدام روش بهتر است؟ در این مقاله تلاش شده است تا به بررسی این دو روش کاشت مو بپردازیم و اطلاعاتی در این مورد در اختیارتان قرار دهیم.

کاشت مو به روش fue

کاشت مو به روش fue که از آن به عنوان یک روشی نوین و پیچیده یاد می شود در یک جلسه انجام می شود و در همان یک جلسه پزشک معالج می تواند هزاران تار مو را انتقال داده و کاشت کند.

تفاوت روش fue با روش fit کاشت مو

این روش امروزه معمولا به ندرت در کلینیک ها انجام می شود و اگر تمایل دارید که برای کاشت مو از این روش استفاده کنید باید به تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام دهید.

از جمله مواردی که در رابطه با کاشت مو به روش fue باید بدانید این است که در این روش بعد از اینکه تارهای مو برداشت مو، تمام گرافت ها یکی یکی آماده شده و سپس با استفاده از سوزن های بسیار ظریف سوراخ هایی درون سر ایجاد شده و این گرافت ها در آن ناحیه در عمقی بسیار مناسب کاشته می شود.

کاشت مو به روش fit

اگر بخواهیم در رابطه با تفاوت روش fue با روش fit کاشت مو صحبت کنیم باید به توضیح کاشت مو به روش fit بپردازیم. در این روش افرادی که از موهای مشکی و ضخیم در پشت سر خود بهره مند هستند گزینه بسیار مناسبی برای انجام این روش می باشند زیرا به اصطلاح گفته می شود که آنها از بانک موی خوبی برخوردار می باشند.

در این روش نیز فولیکول های مو از قسمت بانک مو برداشته شده و در ناحیه مورد نظر با استفاده از سوزن های بسیار ریز کاشته می شود. باید بدانید که این روش ها هیچگونه دردی را به همراه نداشته و هیچ نیازی به بستری شدن نیز نمی باشد زیرا در یک جلسه قابل انجام است.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha