مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش bht روش bht
1 اکتبر 2018 بدون نظر 699 بازدید

روش bht چه تفاوتی با سایر روش های کاشت مو دارد؟

وقتی افراد برای درمان ریزش موی خود به سراغ عمل های زیبایی به خصوص کاشت مو می روند روش های زیادی از کاشت مو پیش روی آنها قرار دارد که باید یکی از آنها را انتخاب کنند ولی انتخاب روشی متناسب با پوست و موی آنها به پزشک متخصص آنها بستگی دارد. یکی از بهترین روش هایی که افراد میتوانند از آن استفاده کرد روش bht استفاده کرد.

اما شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا این روش را بهترین روش ممکن می دانند؟ روش bht چه تفاوتی با سایر روش های کاشت مو دارد؟ در این مقاله تلاش شده است تا با معرفی روش bht و تفاوت های آن با سایر روش ها اطلاعات کامل و مفیدی در ارتباط  با این روش در اختیارتان بگذاریم با ما همراه باشید.

روش bht چیست؟

مطمئنا این سوال به ذهنتان خطور کرده که چرا این روش را bht  می نامند در واقع باید بدانید که کاشت مو روش BHT مخفف کلمه body hair trans بوده که در فارسی برداشت مو از بدن معنی می شود.

روش bht چه تفاوتی با سایر روش های کاشت مو دارد؟

این روش با توجه به بانک موی شخص بیمار انجام می‌شود. افرادی که از بانک موی قوی در پشت سر بهره مند نیستند بهترین گزینه برای انجام این روش می باشند. و معمولا ناحیه ی دهنده مو قسمت های اطراف قفسه سینه، کمر، ران‌ها، کتف، ساق پا و سایر نقاط پرموی بدن می باشند.

اگرچه متخصصین کاشت موی سر به بیماران توصیه می‌کنند تا زمانی که مقدور است از موهای پس سر به‌منظور عمل کاشت مو استفاده شود. قطعاً تجربه و تبحر پزشک متخصص مهم‌ترین موردی است که در اثربخشی کاشت نقش خواهد داشت.

تفاوت روش bht با سایر روش ها

تفاوت روش bht با سایر روش ها به شرح زیر می باشد:

اگر بخواهیم به تفاوت روش bht با سایر روش های موجود در دنیای زیبایی اشاره کنیم در وهله اول می توانیم تفاوت در عمق قرارگیری فولیکول مو در قسمت زیرین پوست، ضخامت مو و جهت فولیکول‌ها از بارزترین تفاوت‌های موهای سر با سایر نقاط بدن به‌ حساب می‌آیند.

همچنین آقایانی که موهای صورتشان کم و یا کم ‌پشت می ‌باشد نیز می ‌توانند از این تکنیک به‌ منظور برطرف کردن مشکل شان استفاده نمایند. علاوه بر این از مزایای کاشت مو به روش BHT این است که برای افرادی که قسمتی از محل رویش مو در سر یا صورتشان به دلیل سانحه و یا جای بخیه از بین رفته است نیز مناسب می‌باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha