مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تغییر رنگ مو تغییر رنگ مو
15 دسامبر 2018 بدون نظر 533 بازدید

تغییر رنگ مو با چند روش خانگی و بدون عوارض

امروزه کمتر خانمی پیدا می شود که به دلیل رنگ کردن مکرر موهایش به عوارضی چون خشکی موها، شکنندگی، سوختگی موها، تاول های پوستی، خارش پوست سر و ریزش مو دچار نشده باشد و تجربه ناخوشایند پس از رنگ کردن موها موجب گردیده است برخی از خانم ها به دلیل ترس از بروز همین عوارض به استفاده از رنگ های طبیعی متمایل شوند و به دنبال تهیه مواد طبیعی جهت رنگ کردن موهای خود باشند اما تغییر رنگ مو با چند روش خانگی و بدون عوارض را در اینجا برای این گونه افراد توضیح خواهیم داد.

تغییر رنگ مو

تغییر رنگ مو مخصوصا برای خانم هایی که موهایی تیره دارند کاری بسیار جذاب و ایده آل می باشد و طی سالیان مختلف انواع رنگ موهای روشن و ترکیبی مورد پسند خانم ها بوده است که به دلیل گستردگی طیف  رنگ های شیمیایی می توان با مخلوط چند رنگ، رنگ دلخواه هر خانمی را ایجاد نمود اما این تغییر رنگ مو به جز هزینه عوارضی را نیز برای آنها در پی دارد و استفاده از دکلره و عدم تقویت موها موجب می گردد تا موها به مشکلات فراوانی دچار شوند که ریزش مو در موارد شدید یکی از این عوارض می باشد.

تغییر رنگ مو با چند روش خانگی و بدون عوارض

تغییر رنگ مو با چند روش خانگی

  • امروزه در بازار هیچ رنگ موی صد درصد گیاهی یافت نمی شود و در ترکیب تمام این رنگ ها به جز مواد گیاهی از مواد شیمیایی نیز استفاده می شود و به همین‌ دلیل نباید به تبلیغات رنگ های صدر درصد گیاهی توجه و اعتماد نمود.
  • رنگ موی طبیعی باید با تهیه مواد توسط خود فرد صورت بگیرد و قبل از استفاده از این رنگ ها باید این نکته را به خوبی دانست که رنگ کردن و تقویت مو با مواد طبیعی به صبر نیاز دارو زیرا موها در تماس طولانی با مواد شیمیایی دچار صدمات زیادی شده اند.
  • با ترکیب چند فنجان آب لیموی طبیعی و بابونه و ماساژ موها با این مواد می توان به رنگ موی روشن دست پیدا کرد به شرط آنکه این ترکیب چند بار بر روی موها قرار داده شود.
  • قرار دادن ترکیب ماست و دارچین بر روی موها به مدت یک ساعت باعث تغییر رنگ موها و شفافیت آنها خواهد شد.
  • ترکیب کردن ریشه گیاه روناس و چند قاشق قهوه و اضافه کردن چند قطره روغن زیتون باعث ایجاد یک رنگ قهوه ای بر روی موها خواهد شد.
  • استفاده از پوست گردوی تازه و جوشاندن آنها و سپس قرار دادن چند قطره روغن زیتون و قرار دادن این محلول بر روی پوست و مو باعث رفع موهای سفید لابه لای موهای سیاه خواهد شد.

پیش از رنگ کردن موها با رنگ های طبیعی

افرادی که قصد استفاده ار رنگ های طبیعی را دارند باید بدانند که این رنگ ها به دلیل ذات طبیعی که دارند ماندگاری طولانی مدت و ثبات زیادی دارند و چندین ماه بر روی مو باقی خواهند ماند و تا زمانی که اثر آنها بر روی مو باقی می ماند امکان استفاده از رنگ شیمیایی برای فرد وجود ندارد و رنگ های شیمیایی بر رنگ طبیعی هرگز قالب نخواهند شد بنابراین قبل از استفاده از رنگ های طبیعی باید به این نکته دقت و توجه شود.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha