مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تغذیه هنگام کاشت مو تغذیه هنگام کاشت مو
20 ژانویه 2019 بدون نظر 449 بازدید

تغذیه هنگام کاشت مو چطور باید باشد

در صورتی که دچار ریزش موی ارثی شده باشید گزینه های زیادی برای رشد قطعی موهای جدید وجود نخواهد داشت به همین دلیل برای رفع کچلی و طاسی خود باید حتما از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کنید. کاشت مو تقریبا تنها روش موثر برای درمان ریزش موی ارثی است که افراد میتوانند با استفاده از آن شاهد رشد موهای جدید باشند. بعد از کاشت باید به یک سری از نکات توجه داشت که تغذیه هنگام کاشت مو یکی از مواردی است که باید به آن توجه زیادی داشت به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تغذیه هنگام کاشت مو

تغذیه هنگام کاشت مو تاثیر زیادی در نتایج کاشت خواهد داشت برای همین نباید به آن بی توجه بود. متاسفانه بسیاری از افراد تصور میکنند مراقبت هایی که متخصصان توصیه میکنند در نتایج کاشت مو تاثیر زیادی نخواهد داشت به همین دلیل تحت هیچ شرایطی به آن اهمیت نمیدهند این در صورتی است که همین باعث میشود مشکلات زیادی را تجربه کنند و حتی شاهد رشد مناسب موهای کاشته شده نباشند.

 

تغذیه هنگام کاشت مو چطور باید باشد

تغذیه هنگام کاشت مو باید حتی الامکان از غذاهای مقوی و سالم انتخاب شود. علاوه بر این باید تا جایی که امکان دارد به تهیه ی غذاهای ارگانیک و طبیعی پرداخت. استفاده از غذاهایی که حاوی مواد نگهدارنده و افزودنی های مختلف هستند باعث میشود تا عوارض کاشت مو به حداکثر ممکن برسد. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان با تغذیه ی مناسب جلوی عوارض کاشت مو را گرفت.

بهترین غذاها هنگام کاشت مو

متاسفانه بسیاری از افراد تصور میکنند تغذیه هنگام کاشت مو باید فقط از گروه کوچکی از غذاها انتخاب شود به همین دلیل در برخی از موارد مشاهده میشود فرد فقط از یک سری غذاها استفاده میکند و مصرف سایر غذاها را متوقف میکند این در حالی است که بعد از کاشت مو باید از تمام غذاهای مقوی استفاده کرد.

رژیم های غیر اصولی که در آن بسیاری از غذاها محدود میشود به هیچ وجه باعث افزایش رشد موها نخواهد شد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم برای این که موهای جدید رشد مناسبی داشته باشند حتما از تمام گروه های غذاهایی استفاده کنید. برای اینکار میتوانید از هرم غذایی کمک بگیرید.

مصرف مکمل ها بعد از کاشت مو

قرص ها و مکمل ها به هیچ وجه جایگزین تغذیه هنگام کاشت مو نخواهند شد به همین دلیل برای اینکه موهایتان رشد مناسبی داشته باشد نباید به صورت سرخود به مصرف مکمل ها بپردازید. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع متخصصان با توجه به شرایط بیماران به تجویز مکمل های لازم خواهند پرداخت به همین دلیل نباید بدون مشورت پزشک از آن ها استفاده نمود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha