مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تغذیه قبل از کاشت مو تغذیه قبل از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 1119 بازدید

تغذیه قبل از کاشت مو چگونه باید باشد؟

افرادی که برای رفع ریزش موی خود به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند در کمترین زمان ممکن شاهد رفع مشکل خود خواهند بود. در حال حاضر به علت اینکه بسیاری از افراد به علت ریزش موی ژنتیکی به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند استفاده از روش های کاشت مو افزایش یافته است. بهتر است بدانید کاشت مو در اکثر موارد تنها روشی خواهد بود که میتوان برای رفع قطعی و دائمی ریزش مو از آن استفاده نمود. البته روش های زیادی برای رفع ریزش مو وجود دارند اما اکثر آنها موقت بوده و افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد بازگشت ریزش موی خود خواهند بود. برای اینکه با روش  پیوند مو به نتیجه برسید باید به تغذیه قبل از کاشت مو و بعد از آن اهمیت دهید در غیر اینصورت ممکن است با مشکل روبرو شوید.

تغذیه قبل از کاشت مو چه اهمیتی دارد؟

برای اینکه با استفاده از روش های مختلف کاشت مو به نتیجه برسید باید قبل و بعد از آن به یک سری نکات توجه داشته باشید. عدم توجه به نکاتی که وجود دارد باعث میشود تا دچار عوارض مختلف شوید و رشد موها با اختلال روبرو شود.

تغذیه قبل از کاشت مو چگونه باید باشد؟

تغذیه قبل از کاشت مو یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. مصرف غذاهای مفید قبل از کاشت مو باعث میشود تا زخم هایی که بر اثر کاشت مو به وجود آمده سریعتر بهبود یابد و علاوه بر این موهایتان رشد سریعتر و بهتری داشته باشد.

تغذیه قبل از کاشت مو باید چگونه باشد؟

تغذیه قبل از کاشت مو چندان پیچیده نیست. کافی است در دوران قبل از کاشت مو به مصرف غذاهایی بپردازید که بیشترین مقدار ویتامین در آن قرار دارد.

مثلا سعی کنید وعده های غذایی تان بیشتر شامل میوه ها و سبزیجات، لبنیات، حبوبات و غذاهای دریایی باشد. در کنار این ها میتوانید برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن از مکمل ها استفاده کنید. البته مصرف مکمل ها باید حتما زیر نظر پزشک باشد.

سایر مراقبت های قبل از کاشت مو چیست؟

علاوه بر تغذیه قبل از کاشت مو باید به موارد دیگری هم  توجه داشته باشید. مثلا چند هفته قبل از کاشت مو باید مصرف قرص های ضد انعقاد خون مانند آسپرین را متوقف کنید.

علاوه بر این چند هفته قبل از کاشت مو نباید به مصرف سیگار، قلیان و الکل بپردازید. همچنین سعی کنید شب قبل از کاشت مو خواب کافی داشته باشید. رعایت تمامی این موارد به افزایش رشد موها و کاهش عوارض کمک خواهد کرد.

[تعداد: 4   میانگین: 3.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha