مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو پرستو صالحی کاشت ابرو پرستو صالحی
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 2798 بازدید

تصاویر کاشت ابرو پرستو صالحی

امروزه کاشت ابرو یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی تبدیل شده است به صورتی که بسیاری از بازیگران از آن برای افزودن زیبایی خود و ظاهری شیک تر استفاده می کنند. یکی از بازیگرانی که بارها در رابطه با کاشت ابروی او صحبت شده است پرستو صالحی می باشد. علاقمندان می توانند جزئیات کاشت ابرو و تصاویر کاشت ابرو پرستو صالحی را در این مطلب مشاهده نمایند.

در واقع اصول و قواعد و قوانین کاشت ابرو نیز همانند کاشت مو می باشد با این تفاوت که در کاشت ابرو به دلیل اینکه شرایط حساس تر بوده نیاز به دقت و ظرافت های بالایی است.

همانطور که گفته شد اصول و قواعد کاشت ابرو همانند کاشت مو می باشد یعنی پس از چند روز موهای ابروی کاشته شده ریزش پیدا می کنند و حدود ۳ ماه موهای جدید ابرو جوانه زده و در نهایت در طول ۹ ماه پس از کاشت ابرو موهای ابرو کامل در آمده و تکمیل می شود.

کاشت ابرو پرستو صالحی

همانطور که گفته شد کاشت ابرو یکی از راه های رسیدن به زیبایی است. در رابطه با این عمل کاشت ابرو باید بدانید که این عمل زیبایی در یک جلسه یک ساعته انجام می شود و نیازی به جراحی و بستری شدن و حتی بیهوش شما نمی باشد.

تصاویر کاشت ابرو پرستو صالحی

تصویر کاشت ابرو پرستو صالحی

این عمل حتما باید توسط پزشک متخصص مو و زیبایی انجام شود زیرا به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد. پزشکان با برداشت موهای پشت گوش فرد و انتقال آنها در خطر طراحی شده ی ابرو این عمل را انجام می دهند.

این روش متداول ترین عمل های زیبای در بین بازیگران و همچنین عموم مردم می باشد که نمونه بارز آن کاشت ابرو پرستو صالحی می باشد. در رابطه با برداشت مو از ناحیه پشت گوش باید بدانید که آن قسمت از موها که ضخامت و قطر بیشتری دارند برای پیوند ابرو مناسب تر بوده و فرد متقاضی می تواند نتیجه دلخواه خود را به دست آورد.

نکاتی در رابطه با کاشت ابرو

یکی از نکاتی که در رابطه با کاشت ابرو وجود دارد این است که قبل از اینکه کاشت ابرو انجام دهید باید به پزشک متخصص مراجعه کرده تا بررسی های لازم را انجام دهد و در صورتی که این عمل مشکلی را برای شما به وجود نمی آورد به انجام آن بپردازید. همچنین در هنگام کاشت ابرو باید به چند قسمت اهمیت ویژه ای داده شود قسمت دم، بدنه و تاج موها. موهای تاج باید به سمت بالا کاشته و خوابانده شوند، موهای بدنه با زاویه صفر درجه به صورت مماس با پوست کاشته می شوند.

[تعداد: 5   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha