مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تشدید ریزش مو تشدید ریزش مو
5 فوریه 2019 بدون نظر 350 بازدید

عوامل تشدید ریزش مو چه هستند

در صورتی که با عوامل تشدید ریزش مو آشنایی داشته باشید میتوانید در برخی از موارد بدون استفاده از روش های مختلف شاهد کاهش ریزش موی خود باشید به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا با دلایل اصلی ریزش مو و عواملی که باعث تشدید آن میشوند آشنایی پیدا کنید. بهتر است بدانید با روش هایی که امروزه به وجود آمده میتوان بسیاری از ریزش مو ها را درمان کرد و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد اما جلوگیری از ریزش مو بهترین کاری است که میتوان انجام داد.

رایجترین عوامل تشدید ریزش مو

عوامل زیادی وجود دارند که باعث تشدید ریزش مو  میشوند به همین دلیل اگر احساس میکنید موهایتان در حال کم پشت یا خالی شدن است باید حتما به آن توجه زیادی داشته باشید. مشکلات ژنتیکی یکی از رایج ترین عواملی است که باعث ریزش مو میشود. متاسفانه از این مورد به راحتی نمیتوان جلوگیری کرد به همین دلیل افرادی که دچار ان میشوند باید فقط به فکر استفاده از روش های درمانی باشند.

عوامل تشدید ریزش مو چه هستند

سوء تغذیه هم یکی دیگر از عوامل تشدید ریزش مو میباشد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو شده اند باید حتما از غذاهای مقوی استفاده کنند تا شاهد کاهش ریزش موهای خود باشند. بهتر است بدانید ریزش موی ناشی از سوء تغذیه بیشتر در خانم ها به وجود می آید چون درصد زیادی از خانم ها برای کاهش وزن خود از رژیم های غیر اصولی استفاده میکنند و همین باعث میشود دچار کمبود ویتامین شوند.

بیماری های هورمونی

بیماری های هورمونی هم از عوامل تشدید ریزش مو میباشند که باید به سرعت درمان شوند در غیر اینصورت نه تنها ریزش موی فرد افزایش پیدا خواهد کرد بلکه دچار بیماری های مختلف نیز خواهد شد. مشکلات هورمونی هم در خانم ها بیشتر دیده میشود. بارداری و نزدیک شدن به دوران یائسگی یکی از رایج ترین دوره هایی است که باعث تغییرات شدید هورمونی در خانم ها میشود.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که مشکلات تیروئید هم از رایج ترین بیماری های هورمونی به شمار میروند که ریزش مو در خانم ها و آقایان را به دنبال خواهد داشت. این مشکل ممکن است در هر سنینی به وجود آید.

استرس و اضطراب

در میان عوامل تشدید ریزش مو قطعا استرس و اضطراب هم جایگاه ویژه ای خواهد داشت به همین دلیل نباید نسبت به آن بی توجه باشید. بهتر است بدانید افرادی که دچار ریزش مو میشوند در اکثر موارد با استرس و اضطرابی که بعد از آن به وجود می آید شاهد افزایش ریزش موی خود خواهند بود به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش مو شده اید باید بیشتر به سلامت روحی خود اهمیت دهید.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha