مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تسریع رشد مو تسریع رشد مو
29 اکتبر 2018 بدون نظر 624 بازدید

بهترین روش برای تسریع رشد مو

اگر احساس میکنید که به تازگی موهایتان رشد کمتری دارد باید به وضعیت موهایتان بیشتر توجه داشته باشید چون در بسیاری از مواقع رشد کم مو باعث ریزش مو و کچلی خواهد شد. خوشبختانه برای تسریع رشد مو روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. در حال حاضر روش های مزوتراپی، پی ار پی و لیزر تراپی از بهترین روش هایی هستند که میتوان برای تسریع رشد مو از ان ها استفاده نمود که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

تسریع رشد مو با روش prp

اگر به دنبال روشی هستید که با استفاده از آن بتوانید در کمترین زمان ممکن به تسریع رشد مو کمک کنید بهتر است روش prp را امتحان کنید. این روش به دلایل مزایای فوق العاده ای که دارد برای رفع بسیاری از مشکلات پوست و مو به کار گرفته میشود و هر روز متقاضیان آن افزایش پیدا میکند.

استفاده از روش prp نهایتا یک ساعت طول خواهد کشید و افرادی که از این روش استفاده میکنند بعد از چند جلسه شاهد نتایج فوق العاده ی آن خواهند بود. به علت اینکه در این روش از سوزن های نازک و ظریف برای تزریق پی ار پی استفاده میشود عوارضی برای بیمار به وجود نخواهد آمد و میتوان شاهد نتایج قابل قبولی بود.

بهترین روش برای تسریع رشد مو

افزایش رشد موها با مزوتراپی

روش مزوتراپی یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین روش ها برای تسریع رشد مو و جلوگیری از ریزش مو است به همین دلیل امروزه جایگاه ویژه ای در میان روش های درمانی پیدا کرده است. مزوتراپی یک روش غیر جراحی است که در ان برای تقویت موها از تزریق مستقیم داروها و عناصر تغذیه ای مختلف استفاده میشود.

در روش مزوتراپی میتوان به تزریق مواد مختلف مانند عصاره های گیاهی، مواد معدنی و حتی آمینو اسید ها پرداخت به همین دلیل افرادی که از این روش استفاده میکنند به سرعت شاهد افزایش رشد موها خواهند بود. البته مزوتراپی فقط برای رشد مو به کار گرفته نمیشود و میتوان با استفاده از آن به جوانسازی پوست و درمان چاقی موضعی نیز پرداخت.

لیزر تراپی برای تسریع رشد مو

لیزر تراپی روشی غیر تهاجمی برای تسریع رشد مو است که با استفاده از آن میتوان در بلند مدت به نتایج مناسبی دست یافت. به علت اینکه استفاده از لیزر با روش های درمانی دیگر تداخل ندارد بسیاری از متخصصان استفاده از آن را همراه با مصرف داروها و روش های دیگر توصیه میکنند. بهتر است بدانید لیزر تراپی علاوه بر افزایش رشد مو باعث رفع مشکلات پوستی سر مانند خارش خواهد شد.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha