مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تزریق پی آر پی تزریق پی آر پی
4 نوامبر 2018 بدون نظر 915 بازدید

تزریق پی آر پی برای رفع کدام نوع ریزش مو موثر است؟

در سالهای اخیر روش های موثری برای رفع ریزش مو به وجود آمده است که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. به علت اینکه در اکثر روش های جدید عوارض خطرناکی وجود ندارد بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع ریزش موی خود از این روش ها استفاده کنند. تزریق پی آر پی یکی از بهترین و جدیدترین روش هایی است که میتوان برای افزایش رشد مو و رفع ریزش مو از آن استفاده نمود به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به این روش بپردازیم.

تزریق پی آر پی برای رفع ریزش مو

در میان روش های مختلفی که برای رفع ریزش مو وجود دارد تزریق پی آر پی از روش هایی است که بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن به رفع ریزش موی خود بپردازند چون برای استفاده از این روش شرایط خاصی وجود ندارد. تزریق پی آر پی بیشتر برای افرادی مناسب است که دچار ریزش موی ارثی شده اند و هنوز موهای خود را به صورت کامل از دست نداده اند.

تزریق پی آر پی برای رفع کدام نوع ریزش مو موثر است؟

علاوه بر این افرادی که از موهایشان مراقبت کافی نکرده اند هم میتوانند با استفاده از روش پی ار پی به نتایج قابل قبول دست پیدا کنند.  البته باید توجه داشته باشید که تزریق پی آر پی در مواردی که فرد دچار کچلی کامل شده و مدت ها از آن گذشته به هیچ وجه مناسب نخواهد بود و این افراد باید از روش های دیگر استفاده کنند.

تزریق پی آر پی چگونه انجام میشود؟

برای تزریق پی آر پی قبل از هر چیز ماده ی PRP با خون بیمار ترکیب خواهد شد و بعد از آن متخصصان با استفاده از سوزن های نازک آن را به نواحی مختلف سر که دچار ریزش شده تزریق مینمایند.

تزریق PRP در اکثر موارد درد نخواهد داشت اما متخصصان در برخی موارد از بی حسی موضعی استفاده خواهند کرد تا بیمار دردهای خفیفی که وجود دارد را احساس نکند.

تزریق پی آر پی در یک جلسه و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد اما برای اینکه شاهد نتایج آن باشید معمولا باید چند ماه صبر کنید چون روند تقویت موها کمی زمان خواهد برد.

عوارض تزریق پی آر پی

تزریق پی آر پی در برخی موارد ممکن است عوارضی را هم به دنبال داشته باشد به همین دلیل باید حتما در مراکز معتبر انجام شود. کبودی، قرمزی و تورم از رایج ترین عوارض پی ار پی است که بعد از چند ساعت به راحتی از بین میرود و لازم نیست به پزشک مراجعه شود اما در صورتی که شاهد عوارض دیگر بودید باید حتما به پزشک مراجعه کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha