مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو ترمیم مو
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 14554 بازدید

ترمیم مو

داشتن بانک موی مناسب و آمادگی پوست سر، دو شرط لازم برای امکانپذیری عمل کاشت موی طبیعی می باشد. اما در شرایطی که فرد متقاضی دارای این شرایط نبوده و از طاسی و کم پشتی موی سر رنج می برد، چه چاره ای می توان اندیشید؟ خبر خوب این است که روشی به نام ترمیم مو برای حل مشکل طاسی در افراد با بانک موی ضعیف یا دارای طاسی کامل ابداع شده است. در اینجا شما را با مزایای ترمیم موی طبیعی در بهترین کلینیک تخصصی ترمیم و کاشت مو آشنا می کنیم.

ترمیم موی طبیعی به روش HRT چیست؟

روش ترمیم موی طبیعی، بهترین روش برای افرادی است دارای طاسی کامل در سر خود بوده و امکان برداشت مو از ناحیه پشت سر در آنها وجودندارد.

در روش ترمیم موی HRT ، نیازی به استفاده از بانک موی خود فرد نیست. این روش توسط سازمان بهداشت جهانی تأیید شده است و از کمترین عوارض عمل های زیبایی برخوردار است.

ترمیم مو

در این روش، موهای طبیعی از بانک موی افراد دیگر گرفته شده و بر روی یک پروتز گیاهی قرار داده می شود. سپس کاشت پروتز مو بر روی سر فرد متقاضی توسط پزشکان متخصص انجام می شود. روش ترمیم مو دقیقاً نتیجه ای مشابه با روش کاشت موی طبیعی برای فرد دارد و موهای ترمیم شده قابلیت شستشو، حالت دهی و رنگ کردن را دارند. این روش در موارد بسیاری برای ترمیم موی بانوان و کودکان و نوجوانان استفاده می شود.

ترمیم مو در بانوان

یکی از مشکلاتی که ممکن است خانم ها با آن درگیر باشند، ریزش موی فرق سر و کف سر است. برای این افراد، عملاً ممکن است روش کاشت مو و پیوند مو قابل استفاده نباشد. از این رو باید از روش های دیگری نظیر ترمیم مو استفاده نمود. از آنجایی که ترمیم موی زنان ممکن است نگرانی هایی را بابت امکان حالت دادن و ژل زدن و رنگ کردن و سشوار کشیدن و … موهای ترمیم شده برای آنها ایجاد کند، روش ترمیم موی بانوان با تکینیک HRT ، این اطمینان را به آنها می دهد که موهای آن ها پس از عمل ترمیم، قابلیت های موی طبیعی را برای بانوان محترم دارد. در نتیجه می توانند بدون هیچ گونه نگرانی به انجام این عمل بپردازند.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *