مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو hrt ترمیم مو hrt
2 اکتبر 2018 بدون نظر 959 بازدید

ترمیم مو hrt چیست؟

ترمیم مو hrt یکی از روش های کاشت مو می باشد که برای انجام آن پزشک مورد نظر  باید دقت بسیار زیادی را به کار ببرد به این ترتیب میتوان، اثری طبیعی و غیر قابل تشخیص بر روی سر فرد پس از عمل ترمیم مو باقی بماند.

ترمیم مو hrt چیست؟

افراد بسیاری در سطح جامعه وجود دارند که پس از مواجه شدن با مشکل ریزش مو به سراغ انواع درمان ها و در نهایت ترمیم مو می روند. همانطور که می دانید ترمیم مو به روش های مختلف و متفاوتی در سطح جهان انجام می شود که hrt یکی از بهترین آنها می باشد.

ترمیم مو hrt چیست؟

در واقع کاشت مو به روش HRT یکی از جدیدترین روش های غیر تهاجمی ترمیم مو است. که در آن از یک سری گرافت پوستی که به صورت ویژه برای بیمار طراحی شده است استفاده می شود و برای هر گرافت دستورالعمل خاصی برای جایگزینی وجود دارد. در این روش همانند سایر روش های روز دنیا نیازی به جراحی و بیهوشی های طولانی مدت نبوده و همچنین نیازی به انجام مراقبت های روزانه پس از عمل نمی باشد.

ویژگی های کاشت مو به روش HRT

همانطور که میدانید برای انجام ترمیم مو hrt نیاز است که با برخی از ویژگی های آن آشنا شده و سپس به انجام آن دست بزنید برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

  • استفاده از موی طبیعی فرد برای انجام ترمیم مو hrt. در حالیکه در قدیم برای انجام عمل کاشت مو از ترکیبی از موی طبیعی و مصنوعی استفاده می کردند.
  • همانطور که میدانید موی افراد در ناحیه پشت سر ضخیم تر از موهای ناحیه جلو و شقیقه ها می باشد و به همین علت است که در ترمیم مو hrt از موهای با ضخامت کمتر برای ترمیم جلوی سر و از موهای با ضخامت بیشتر برای ناحیه پشت سر استفاده می شود.
  • موهایی که حالت قرارگیری آنها به سمت راست است به همان طورت در سمت راست و موهایی که جهت قرارگیری آن ها به سمت چپ است در قسمت چپ سر قرار می گیرند.
  • در روش ترمیم مو hrt امکان ایجاد هرگونه عفونت و حساسیت و همچنین قارچ ۰ درصد می باشد.
  • تراکمی که شما پس از انجام عمل کاشت مو با آن مواجه می شوید بسیار بیشتر از سایر روش های موجود می باشد.
[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha