مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو در مردان ترمیم مو در مردان
4 اکتبر 2018 بدون نظر 664 بازدید

ترمیم مو در مردان چگونه انجام میشود؟

مسلما اگر شما هم به ریزش مو دچار شده باشید به دنبال راه درمانی آن هستید و تقریبا به اکثر کلینیک های زیبایی شهر خود مراجعه کرده اید و وقتی از روش های درمان آن برای ترمیم مو در مردان سوال کرده اید با اطمینان می توانم بگویم که جواب همه ی آنها این بوده که پس از بررسی علل ریزش مو و همچنین مشخص شدن الگوی ریزش مو توسط پزشک روش مناسب برای ترمیم مو در مردان به شما اعلام می شود.

باید بدانید که اگر پزشک مربوطه روش ترمیم مو را برای شما انتخاب کرد یعنی شما از بانک موی قوی و مناسبی برای انجام کاشت مو بهره مند نیستید. اگر بخواهیم ترمیم مو را در یک عبارت به شکل عامیانه تعریف کنیم باید بگوییم ترمیم مو جایگزین کردن مو در فضاهای کم پشت سر و خالی از مو می باشد. اما تا چه اندازه از چگونگی ترمیم مو در مردان اطلاع دارید؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم. با ما همراه باشید.

ترمیم مو در مردان چیست؟

اگر بخواهیم به شکل کاملا علمی در رابطه با ترمیم مو در مردان صحبت کنیم باید بگوییم که ترمیم مو یک فرآیند نوین و جدید محسوب می شود و بیشتر برای آن دسته از افرادی مناسب است که به دلایل مختلف نمی توانند از کاشت مو برای درمان ریزش مو و یا کم پشتی موهای خود استفاده کنند.

ترمیم مو در مردان چگونه انجام میشود؟

روش انجام ترمیم مو در مردان

ترمیم مو در مردان به شرح زیر انجام می گردد:

برای انجام ترمیم مو در مردان نیاز است که در ابتدا پزشک مورد نظر موهایی هم رنگ، هم جنس موهای فرد بیمار پیدا کرده و با استفاده از سوزن هایی مخصوص آنها را روی یک شبکه ی نامرئی که شبیه سازی شده از پوست سر انسان می باشد به صورت جدا جدا و تار به تار روی آنها سوار کند.

این شبکه ی نامرئی که با استفاده از کراتین مخصوص گیاهی تهیه شده است به راحتی روی پوست سر افراد قرار می گیرد و بدون هیچگونه درد و خونریزی فیکس می شود و می تواند مشکل افراد را برطرف کند.

پس از انجام این عمل فرد بیمار بلافاصله می تواند خط رویش و خط فرق خود را ببیند و طبیعی بودن این روش را حس کند و مطمئن باشد که در فاصله ای نزدیک موهایی طبیعی و همانند گذشته خواهد داشت به طوریکه حتی شما خودتان هم به سختی می توانید موهای ترمیم شده و موهای خودتان را از هم تشخیص دهید .

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha