مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو در بیماران خاص ترمیم مو در بیماران خاص
28 آگوست 2018 بدون نظر 561 بازدید

ترمیم مو در بیماران خاص چگونه انجام می گردد؟

همانگونه که می دانید انجام یک سری از روش های درمان ریزش مو و طاسی از جمله کاشت مو برای برخی افراد که مبتلا به بیماری های خاصی هستند، غیر ممکن است. وجود بیماری از یک سو و بروز تغییرات ظاهری ناخوشایند در ظاهر به دلیل ریزش مو ها از سوی دیگر، می تواند روحیه ی این افراد را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. ترمیم مو در بیماران خاص ایده ای برای تغییر ظاهر و کمک به بهبود روحیه ی آن ها می باشد.

بیماری هایی که در صورت وجود آن ها کاشت مو انجام نمی شود

تعدادی بیماری وجود دارد که چنانچه فردی که دچار ریزش مو و طاسی به آن ها  نیز مبتلا باشد، کاشت مو برای وی مناسب نیست و ممکن است موجب بروز مشکلاتی برای او شود. بیماری هایی مانند اختلالات انعقاد خون، سرطان، برخی ناراحتی های قلبی، بیماری های مزمن پوستی همچون پسوریازیس و لیکن پلان و… از مهمترین بیماری ها و اختلالاتی هستند که مانع از انجام کاشت مو می شوند.

ترمیم مو در بیماران خاص چگونه انجام می گردد؟

ترمیم مو در بیماران خاص راهکاری برای حل مشکل ریزش مو و طاسی این افراد

یکی از بهترین راه حل های پیش روی افرد مبتلا به بیماری های خاص که از انجام کاشت مو منع شده اند، استفاده از روش های ترمیم مو می باشد. ترمیم موهای نوین با ترمیم موهای سابق بسیار تفاوت دارند. ترمیم موهای نوین ظاهری طبیعی برای افرد ایجاد می کنند و در عین حال که استفاده از آن ها موجب ایجاد ناراحتی خاصی برای فرد نمی شود، به صورت مطمئنی به پوست سر متصل می شوند و به فرد اجازه می دهند که حین  استفاده از ترمیم مو کارهایی همچون استحمام، رنگ کردن مو، حالت دادن به موها، انجام فعالیت های ورزشی و … را انجام دهد.

نحوه ترمیم مو در بیماران خاص

ترمیم مو در بیماران خاص تقریبا همان روال عادی ترمیم مو برای دیگر افراد را دارد. یعنی در ابتدا وضعیت پوست سر و موهای طبیعی توسط پزشک متخصص ترمیم مو بررسی می شود و بر اساس سنجش هایی که پزشک انجام می دهد، بهترین مدل مو با مناسب ترین متد برای بیمار اجرا می شود. برای اتصال ترمیم موهای نوین به سر ممکن است از کراتین های گیاهی استفاده شود و یا اینکه تارهای مو با تکنیک های خاصی به موهای طبیعی وصل شوند. انتخاب متدهای مناسب ترمیم مو با توجه به وضعیت بیمار و توجه به مراقبت های پس از ترمیم مو همچون اهمیت به نظافت پوست سر باعث می شود که ترمیم مو عارضه و مشکل خاصی برای بیمار ایجاد نکند و او را دچار دلزدگی از این کار نگرداند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha