مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو به روش بافت ترمیم مو به روش بافت
9 سپتامبر 2018 بدون نظر 2216 بازدید

ترمیم مو به روش بافت برای درمان ریزش مو

ترمیم مو به روش بافت که به اکستنشن مو نیز معروف است یکی از رایج ترن روش ها برای تغییر مدل موها و پنهان کردن ریزش مو و کم پشتی موها است. در این روش در واقع موهای طبیعی یا مصنوعی و یا شاید هم ترکیبی از هر دو نوع به موهای طبیعی و یا پوست سر فرد متقاضی ترمیم مو  با متد های مختلف بافت متصل می شوند. از آنجایی که موها به ناحیه نزدیک ریشه موهای طبیعی هر فرد بافته می شوند، به نظر می رسد که این موها نیز همراه با موهای طبیعی فرد در حال رشد و افزایش طول هستند.

روش بافت چه کمکی به درمان ریزش مو می کند؟

این روش یک روش درمانی که بتواند ریزش موی سر را درمان کند، نیست. روش بافت فقط قادر است با اضافه کردن مو به موهای طبیعی فردی که دچار ریزش مو و کم پشتی موها است به افراد اجازه دهد که به مدل موی مورد علاقه ی خود با مواردی نظیر افزایش حجم و طول موها  دست یابند. کسانی که دچار ریزش مو هستند به ویژه خانم هایی که موهای آن ها کم پشت می باشد می توانند این روش را به عنوان راه حلی برای دست یابی به مدل موی ایده آل خود البته به صورت موقت در نظر داشته باشند.

ترمیم مو به روش بافت برای درمان ریزش مو

متدهای ترمیم مو به روش بافت

متدی که برای ترمیم مو به روش بافت انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به مدل موی دلخواه و مورد نظر فرد متقاضی ترمیم مو دارد. موهای ترمیمی ممکن است  با کمک کلیپس،رینگ، دوخته شدن به موهای طبیعی که بافته شده اند، چسب مو و … به موهای طبیعی فرد متصل شوند. یک متخصص ترمیم موی ماهر به خوبی می تواند با روش بافت نتیجه ی دلخواه را با جلوه ای طبیعی ایجاد کند.

ترمیم مو به روش بافت یک راه حل دائمی دائمی نیست

روش بافت نتیجه ی خیلی فوری می دهد اما راه حلی برای رفع دائمی ریزش مو نیست.  موهای ترمیم شده با  بافت  نیاز به مراقبت هایی دارد که گاهی اوقات خسته کننده هستند؛ همچنین استفاده طولانی مدت و یا غیر اصولی از آن  ممکن است موجب آسیب هایی به فولیکول های موهای طبیعی و همچنین پوست سر شوند.

پزشکان متخصص مو توصیه می کنند که از انواع روش های ترمیم مو به به روش های بافت یا اکستنشن مو شهرت یافته اند فقط برای کوتاه مدت آن هم در صورتی که موهای طبیعی و پوست سر افراد شرایط لازم برای این کار را داشته باشند، استفاده شوند. بنابراین کسانی که تمایل به ترمیم موهای خود به روش بافت دارند بهتر است به افراد متخصص در این زمینه مراجعه کنند تا عوارضی مانند ریزش مو، حساسیت های پوستی و … را تجربه نکنند.

[تعداد: 4   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha