مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو با کلاه گیس ترمیم مو با کلاه گیس
13 اکتبر 2018 بدون نظر 719 بازدید

ترمیم مو با کلاه گیس چگونه انجام می شود؟

در میان روش هایی که برای رفع ریزش مو وجود دارد بسیاری از بیماران از روش هایی استقبال میکنند که با استفاده از آن بتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد رفع ریزش موی خود باشند. ترمیم مو با کلاه گیس یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در یک جلسه شاهد رفع کچلی و طاسی بود. به علت مزایای قابل توجهی که این روش دارد روز به روز بر متقاضیان آن افزوده میشود. به علت اینکه بسیاری از افراد با روش های ترمیم مو آشنایی کامل ندارند تصمیم گرفته ایم در این مطلب بیشتر به آن بپردازیم.

افراد مناسب برای ترمیم مو با کلاه گیس

ترمیم مو با کلاه گیس یکی از جدیدترین روش ها برای رفع کچلی و طاسی است که با استفاده از آن بسیاری از افراد میتوانند در مدت یک جلسه شاهد موهایی با ظاهر کاملا طبیعی باشند.

در این روش از کلاه گیس استفاده نمیشود اما به علت اینکه شباهت هایی بین این روش و کلاه گیس وجود دارد برخی آن را به نام ترمیم موی کلاه گیس میشناسند.

ترمیم مو با کلاه گیس چگونه انجام می شود؟

بهتر است بدانید استفاده از روش های ترمیم مو میتواند برای افرادی که نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند بسیار مفید باشد. خوشبختانه افرادی که بانک موی کافی ندارند و دچار بیماری های مختلف مانند دیابت و … هستند هم میتوانند با استفاده از این روش شاهد افزایش زیبایی خود باشند. معمولا اکثر بیماران میتوانند از این روش استفاده کنند و کمتر کسی از انجام آن منع خواهد شد.

ترمیم مو با کلاه گیس چگونه انجام میشود؟

ترمیم مو با کلاه گیس روش های مختلفی دارد که متخصصان با توجه به میزان ریزش مو و شرایط بیمار میتوانند به انتخاب روشی مناسب بپردازند. بهتر است بدانید در همه ی روش ها از مواد کاملا طبیعی برای ترمیم مو استفاده میشود به همین دلیل استفاده از این روش باعث به وجود آمدن حساسیت های پوستی نخواهند شد.

در روش های ترمیم مو hrt یا ترمیم موی کلاه گیسی، موهای مصنوعی که از الیاف طبیعی ساخته شده اند به صورت دقیق با توجه به سن و سال بیمار از ابعاد مختلف شبیه سازی میشوند و همین باعث میشود ظاهری کاملا طبیعی برای موهای کاشته شده به وجود آید.

بعد از ترمیم مو با کلاه گیس چه مراقبت هایی لازم است؟

خوشبختانه به علت اینکه در ترمیم مو با کلاه گیس یا روش hrt از جراحی استفاده نمیشود بعد از آن به مراقبت های خاص نیاز نخواهد بود. اما برای اینکه موهای جدید دوام کافی داشته باشند بهتر است به یک سری نکات توجه داشته باشید. مثلا موهایتان را با شوینده های ملایم و آب ولرم شستشو دهید و در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha