مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی hrt ترمیم موی hrt
4 نوامبر 2018 بدون نظر 561 بازدید

همه چیز در مورد ترمیم موی hrt

در حال حاضر روش های زیادی برای رفع ریزش مو به وجود آمده است که بیماران میتوانند با مراجعه به کلینیک های زیبایی از آن استفاده کنند. ترمیم موی hrt یکی از روش هایی است که امروزه متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. این روش ضمن مزایای فوق العاده ای که دارد معایبی را هم خواهد داشت به همین دلیل افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید قبل از هر چیز به صورت دقیق با آن آشنا شوند.

ترمیم موی hrt

ترمیم موی hrt از روش های موقت برای رفع ریزش موی ارثی، آلوپسی و سایر ریزش موهایی است که امکان درمان آن با استفاده از روش های دائمی وجود ندارد و بیماران به دلیل شرایط خاصی که دارند نمیتوانند از روش های دائمی استفاده کنند.

برای انجام این روش به بانک موی طبیعی بیمار نیازی نخواهد بود به همین دلیل بسیاری از بیماران میتوانند برای رفع کچلی و طاسی از این روش بهره بگیرند.

همه چیز در مورد ترمیم موی hrt

برای انجام ترمیم موی hrt از پروتز های مختلف مو استفاده میشود. متخصصان زیبایی برای انجام روش ترمیم مو قبل از هر چیز به انتخاب پروتز ها میپردازند.

انتخاب پروتز های مناسب باعث میشود تا موها ظاهر طبیعی داشته باشند و افرادی که از آن استفاده میکنند دچار مشکل نشوند. بعد از انتخاب پروتز موهای مصنوعی با موهای بیمار شبیه سازی میشود و با استفاده از چسب های مخصوص ترمیم مو به پایان میرسد.

ترمیم موی hrt برای چه افرادی مناسب نیست؟

برای استفاده از روش ترمیم موی hrt تقریبا شرایط خاصی وجود ندارد اما افرادی که دچار بیماری های مختلف پوستی در قسمت سر هستند باید قبل از هر چیز به درمان آن بپردازند چون ممکن است به علت قرار گرفتن پروتز ها بر روی سر نتوانند به درمان بیماری هایی که به وجود آمده بپردازند و حتی شاهد تشدید آن باشند.

جالب است بدانید روش ترمیم مو برای بیماران قلبی و دیابتی هیچ مشکلی به وجود نخواهد آورد و این افراد میتوانند با استفاده از این روش به موهایی با ظاهری زیبا دست پیدا کنند.

مراقبت های بعد از ترمیم موی hrt

بعد از ترمیم موی hrt برای اینکه شاهد افزایش دوام موهای کاشته شده باشیم باید به خوبی از آن ها مراقبت کرد. مثلا هنگام شستشو نباید فشار زیادی به موها وارد نمود چون این کار باعث کشیده شدن موها و کاهش دوام آن ها خواهد شد. علاوه بر این باید اجازه داد موها به صورت طبیعی خشک شوند و از سشوار کشیدن مداوم خودداری نمود.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha