مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی جلوی سر ترمیم موی جلوی سر
12 سپتامبر 2018 بدون نظر 1755 بازدید

ترمیم موی جلوی سر بعد از ریزش

برخی از کسانی که دچار ریزش مو می شوند، فقط موهای جلوی سر آن ها ریخته می شود. ریخته شدن موهای جلوی سر در خیلی از موارد موجب تاثیر منفی در زیبایی افراد چه خانم ها و چه آقایان می شود. همانگونه که می دانید کاشت مو برای خانم ها همیشه قابل انجام نیست و به طور کلی با کاشت مو هم نمی توان تراکم موی خیلی بالایی ایجاد نمود. گاهی اوقات نیز برخی افراد در اثر جراحت های شدیدی مثل سوختگی موهای جلوی سر خود را از دست می دهند که با کاشت مو هم امکان درمان آن ها وجود ندارد. بنابراین کسانی که جلوی سر آنها دچار ریزش مو شده است  و روش های درمانی قادر به برآورده کردن خواسته ی آن ها نیستند، می توانند از ترمیم موی جلوی سر استفاده نموده و ظاهری پر پشت به موهای ناحیه جلوی سر خود بدهند.

روش ترمیم موی جلوی سر

ترمیم مو به طور کلی به دو شکل ترمیم موی کل سر و ترمیم موی مخصوص جلوی سر وجود دارد. ترمیم موهای کل سر همان گونه که از نامشان پیداست کل سر را پوشش می دهند اما ترمیم موهای جلوی سر، فقط ناحیه جلوی سر را پوشش می دهند. در ترمیم موهایی که برای جلوی سر استفاده می شوند معمولا خط رویش های بسیار طبیعی طراحی می شود و برای هر فرد بر اساس رنگ، جنس و حالت موهای طبیعی او ترمیم موی مخصوص جلوی سر  تهیه می شود.

ترمیم موی جلوی سر بعد از ریزش

نحوه اتصال ترمیم مو

برای استفاده از این ترمیم موها فقط موهای طبیعی قسمت جلوی سر تراشیده می شوند سپس ترمیم مو با روش های مطمئنی مثل استفاده از کراتین گیاهی به پوست سر اتصال مطمئنی پیدا می کند. به دلیل اینکه در انتخاب ترمیم مو توجه زیادی به موهای طبیعی فرد می شود، ترمیم مو همخوانی و یکنواختی خوبی با موهای طبیعی فرد دارد و شیوه ی نصب هم به گونه ای است که مرز خاصی بین موهای طبیعی سر و ترمیم مو دیده نشود.

هزینه ترمیم موی ناحیه جلوی سر

با توجه به اینکه در ساخت ترمیم موی جلوی سر متریال کمتری به کار می رود و در مدت زمان کوتاه تری آماده می شود، هزینه ترمیم موی جلو سر از هزینه ترمیم موی کامل کمتر می باشد.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha