مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موهای ابرو ترمیم موهای ابرو
5 فوریه 2019 بدون نظر 429 بازدید

برای تقویت و ترمیم موهای ابرو چه کنیم

ترمیم موهای ابرو موضوعی است که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم چون بسیاری از مردم به دنبال روش هایی موثر برای افزایش رشد و ضخامت ابروهای خود هستند. افرادی که به ابروهای زیبا تر دست پیدا میکنند معمولا رضایت بیشتری نسبت به زیبای چهره ی خود خواهند داشت به همین دلیل در شرایط روحی بهتر قرار میگیرند بنابراین پیشنهاد میکنیم تا جایی که امکان دارد به زیبایی ابروهای خود بیشتر اهمیت دهید. ابروها نقطه ای استراتژیک در صورت به حساب می آیند چون تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی انسان خواهند داشت.

ترمیم موهای ابرو با پی ار پی

برای ترمیم موهای ابرو پیشنهاد میکنیم تا جایی که  امکان دارد به کلینک های زیبایی مراجعه کنید چون این کار باعث میشود سریع تر به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید و زیبایی ابروهایتان تا حد زیادی افزایش پیدا کند. برای ترمیم و تقویت ابرو ها در کلینیک های زیبایی روش های زیادی وجود دارد که قطعا پی ار پی یکی از بهترین مواردی است که میتوانید امتحان کنید.

برای تقویت و ترمیم موهای ابرو چه کنیم

در این روش از پلاکت های خون که موادی طبیعی هستند برای تزریق به سر بیمار استفاده میشود. پلاکت ها به دلیل خاصیتی که دارند باعث ترمیم سریع ریشه مو خواهند شد به همین دلیل افرادی که از پی ار پی برای ترمیم موهای ابرو استفاده میکنند در اکثر موارد به نتیجه خواهند رسید. بهتر است بدانید از پی ار پی حتی برای رفع مشکلات پوستی نیز استفاده میشود و کمترین عارضه ی ممکن را به دنبال دارد.

مزوتراپی برای ترمیم موهای ابرو

برای ترمیم موهای ابرو پیشنهاد میکنیم مزوتراپی را هم امتحان کنید. مزوتراپی روشی است که در به هیچ وجه از روش های تهاجمی استفاده نخواهد شد و هزینه ی آن هم مناسب میباشد به همین دلیل بسیاری از افراد برای استفاده از این روش به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند.

بهتر است بدانید مزوتراپی هم تا حدی شبیه به پی ار پی است اما به جای استفاده از پلاکت خون از ویتامین ها و داروهای مختلف استفاده میشود.

روش های سنتی برای تقویت ابروها

برای تقویت و ترمیم موهای ابرو میتوانید از روش های سنتی هم استفاده کنید. مثلا به استفاده از ماسک های طبیعی مانند ماسک آلوئه ورا بپردازید یا ابروهایتان را به صورت روزانه با روغن زیتون را روغن نارگیل ماساژ دهید. این کار ها در اکثر موارد باعث میشود تا رشد ابروهایتان افزایش پیدا کند فقط نتایج سریعی به دنبال نخواهند داشت.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha