مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه تقریبی کاشت مو هزینه تقریبی کاشت مو
28 آگوست 2018 بدون نظر 901 بازدید

تخمین هزینه تقریبی کاشت مو

هزینه ی کاشت مو مسئله ای است که بسیاری از متقاضیان کاشت مو به آن توجه می کنند چرا که برای خیلی از افراد میزان آن قابل توجه است و نیاز است که قبل از کاشت مو آمادگی لازم را  برای پرداختش پیدا کنند. به همین دلیل کلینیک های کاشت مو میزان هزینه تقریبی کاشت مو را پس از بررسی وضعیت فرد متقاضی کاشت مو بایستی به فرد اعلام کنند.

موارد موثر در هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو برای همه افراد یکسان نیست و نرخ ثابت و مشخصی ندارد. مواردی نظیر وسعت ناحیه طاسی ، تعداد گرافت پیوند شده در کاشت مو، دستمزد جراح کاشت مو، موقعیت و شهرت کلینیک کاشت مو، تعداد جلسات مورد نیاز، خدمات جانبی که پس از کاشت مو ارائه می شود و … همگی در تعیین هزینه تمام شده ی کاشت مو محاسبه می شوند. بنابراین هزینه ی دقیق و نهایی کاشت مو در کلینیک کاشت مویی که فرد مراجعه می کند، تعیین می گردد.

تخمین هزینه تقریبی کاشت مو

هزینه تقریبی کاشت مو چگونه تخمین زده می شود؟

هزینه تقریبی کاشت مو با تخمین تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت مو یا مساحت ناحیه ی کاشت مو تعیین می شود. افرادی که تمایل دارند از هزینه  تقریبی کاشت موی خود اطلاع پیدا کنند، می توانند به کلینیک های کاشت مو مراجعه کنند و با انجام مشاوره یا ویزیت اولیه از تعداد تقریبی گرافت موی مورد نیاز برای کاشت مو و هزینه تقریبی اطلاع یابند.

ویزیت مجازی برای تخمین هزینه تقریبی کاشت مو در سایت های اینترنتی برخی از کلینیک های کاشت مو

امروزه برخی از کلینیک های کاشت مو امکاناتی را در سایت های اینترنتی خود فراهم می کنند که به صورت مجازی متقاضیان کاشت مو ویزیت می شوند و در این ویزیت مجازی هزینه ی تقریبی کاشت مو برای فرد بر اساس تصاویری که فرد از زوایای مختلف سر خود در سایت آپلود می کند، توسط متخصصان و مشاوران کاشت مو تخمین زده می شود.

افزونه های محاسبه خودکار تعداد گرافت ها در سایت های کاشت مو و اپلیکیشن های موبایل

 از روش های جالب برای تخمین هزینه کاشت مو افزونه های محاسبه تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت مو است، کار با این افزونه ها بسیار ساده است و فرد می تواند با انتخاب الگوی ریزش موی خود از میزان تقریبی تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت موی خودش اطلاع پیدا کند و بتواند هزینه تقریبی کاشت مو را برای خود محاسبه نماید. همچنین اپلیکیشن هایی برای این کار ساخته شده است که افراد می توانند با نصب کردن این اپلیکیشن ها بر روی گوشی تعداد گرافت ها یا تار موی های مورد نیاز برای کاشت مو را به صورت حدودی به دست آورند.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha