مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه تقریبی ترمیم مو هزینه تقریبی ترمیم مو
9 سپتامبر 2018 بدون نظر 1350 بازدید

تخمین هزینه تقریبی ترمیم مو

ترمیم مو یکی از تکنیک های رفع طاسی بدون نیاز به بانک موی افراد و عمل های جراحی می باشد. ترمیم موها  تا حدودی شبیه به کلاه گیس هستند اما مزایا و قابلیت های زیادی نسبت به کلاه گیس های قدیمی دارند. در این مطلب به مواردی که برای تخمین هزینه تقریبی ترمیم مو کمک می کند، خواهیم پرداخت.

مواردی که برای تخمین هزینه تقریبی ترمیم مو مهم هستند

ترمیم مو نیز مانند سایر اعمالی که برای زیبایی انجام می شود، بسته به کیفیت و وسعت کار، هزینه متغیری دارد و بنابراین هزینه ی ترمیم مو برای تمامی افراد به صرف اینکه در یک مرکز خاص ترمیم مو انجام دهند، یکسان نخواهد بود.مواردی مانند کیفیت موها و بیسی که برای ساخت ترمیم مو به کار رفته اند، دست ساز بودن، وارداتی یا غیر وارداتی بودن آن، مساحت ناحیه تحت پوشش با ترمیم مو ، طول موهای مورد استفاده، تراکم ترمیم مو، وجو د یا عدم وجود خط رویش طبیعی، مدل مو و رنگ مو همگی روی هزینه ترمیم مو اثر گذار هستند.

تاثیر کیفیت در هزینه تقریبی ترمیم مو

ترمیم مو نیز مانند هر کالای دیگر به هر اندازه که مواد با کیفیتی در ساخت آن به کار رفته باشد و ساخت آن با ظرافت بیشتری صورت گرفته باشد، قیمت بیشتری دارد.  ترمیم موهایی که از موهای کاملا طبیعی ساخته شده اند، چینش آن ها بر روی بیس یا پوسته به صورت دستی انجام گرفته و خط رویش به صورت طبیعی کار شده باشد، قیمت بیشتری دارند.

تخمین هزینه تقریبی ترمیم مو

ترمیم موهای وارداتی گران تر هستند

ترمیم موهای وارداتی در مقایسه با ترمیم موهای داخلی که کیفیت مشابه آن ها را دارند، به دلیل فزایش نرخ ارز و وجود هزینه های حمل و نقل و گمرک، گران تر هستند.

ناحیه تحت پوشش

معمولا مبنای قیمت گذاری ترمیم موها، مساحت ناحیه ای است که با ترمیم مو تحت پوشش قرار می گیرد. ناحیه تحت پوشش با کمک طول و عرض قسمتی از سر که دچار طاسی است، محاسبه می گردد. محاسبه ی ناحیه تحت پوشش برای تخمین هزینه تقریبی ترمیم مو ضروری است.

طول موها

هزینه ی طول موهای مورد استفاده نیز به هزینه ی پایه ی ترمیم مو افزوده می شود. هر اندازه که موها طول بیشتری داشته باشند، قیمت بیشتر خوهد شد.

تراکم ترمیم مو

منظور از تراکم تعداد موهای به کار رفته در واحد سطح ترمیم مو است. هر اندازه تراکم موها بیشتر باشد، ترمیم مو پر پشت تر به نظر می رسد. تراکم مو نیز رابطه ی مستقیمی با افزایش قیمت خواهد داشت.

مدل مو و رنگ مو

انجام کارهایی مانند رنگ آمیزی کردن مو های ترمیم مو به حالت های مختلف و پیاده کردن مدل مو نیز بر هزینه ی ترمیم مو اثر می گذارند.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha