مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تجربیات کاشت ابرو تجربیات کاشت ابرو
13 ژانویه 2019 بدون نظر 944 بازدید

تجربیات کاشت ابرو

برخی افراد تنها به این دلیل که خود یا اطرافیان تجربه ی عمل زیبایی خاصی را نداشته اند، از انجام آن عمل خودداری می کنند، در همین راستا در این مقاله، تجربیات کاشت ابرو برای افراد متقاضی این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو به عملی گفته می شود که در آن طی ۴ الی ۷ ساعت پزشک متخصص پوست و مو، با استخراج فولیکول های مورد نیاز پیوند از ناحیه پشت سر یا اطراف گوش ها تحت ایجاد بیحسی موضعی به کمک ابزار جراحی یا دستگاه های خاص، به پیوند فولیکول ها در خط طراحی شده برای ابرو اقدام می کند که قبل از پیوند فولیکول ها در ابرو، پس از استخراج آنها از عمق پوست، در صورت نیاز به خالص سازی فولیکول ها از آلودگی ها و جداسازی آنها از هم اقدام می شود.

تجربیات کاشت ابرو

مشاهده نتایج کاشت ابرو

پس از انجام عملیات پیوند، پزشک جراح یکسری مراقبت های لازم در رابطه با حفاظت از موهای پیوندی به فرد ارائه می دهد تا شانس موفقیت کاشت ابرو افزایش یابد، در نهایت پس از رشد و نمو موهای پیوندی، حدود یک سال بعد می توان تراکم مناسبی از موها را در ابرو مشاهده کرد. از آنجا فرآیند رشد موها، پروسه ای زمانبر می باشد، لازم است در این مدت از موهای پیوندی در برابر آسیب های احتمالی (هر گونه ضربه و کشیدن مو) حفاظت کرد.

تجربیات موفق کاشت ابرو

نتایج طبیعی، پرپشت، بسیار زیبا و دائمی حاصل از عمل کاشت موفق ابرو در افراد متقاضی این عمل، نشان دهنده ی رضایت بالای متقاضیان این عمل زیبایی می باشد به طوری که تجربه ی چنین عملی باعث شده که اطرافیان فرد انجام دهنده، به جهت تجربه ی عمل زیبایی موفق، به سمت این عمل نیز تمایل پیدا کنند.

ارائه ی تجربیات کاشت ابرو در افراد مختلف که در سایت های پزشکی معتبر وجود دارد، حاکی از موثر بودن این عمل زیبایی در بهبود وضعیت ابروها و جذابیت بیشتر چهره ی فرد است، از میان تجربیات کاشت ابرو ارائه شده در چنین سایت هایی می توان اطلاعات مفیدی در رابطه با عمل کاشت ابرو از آمادگی قبل از کاشت ابرو گرفته تا مراقبت های پس از کاشت ابرو به دست آورد.

با کمی جست و جو در اینترنت می توان نمونه های فراوانی از تجربیات کاشت ابرو ارائه شده از سوی مردم را یافت که این خود باعث افزایش اعتماد مردم به این عمل زیبایی و نتایج حاصل از آن خواهد شد.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha