مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تازه ترین روش های پیوند مو تازه ترین روش های پیوند مو
31 جولای 2018 بدون نظر 447 بازدید

تازه ترین روش های پیوند مو در جهان چیست؟

همانطور که می دانید علم روز به روز در حال پیشرفت است همین مسئله باعث شده تا ما همواره به دنبال یافتن راهی جدید برای از بین بردن یکی از ناراحت کننده ترین اتفاقات ممکن در بین جامعه بشری یعنی ریزش مو به خصوص در آقایان باشیم. این مشکل ممکن است به دلایل زیادی بستگی داشته باشد ولی یکی از مهم ترین دلایل آنان ضعف در سیستم ایمنی بدن و هورمون های مردانه می باشد. در گذشته راه های زیادی برای درمان وجود نداشت ولی در حال حاضر باید این سوال را پرسید که تازه ترین روش های پیوند مو در جهان چیست؟ پاسخ به این سوال با توجه به پیشرفت روز افزون علم مقداری سخت است از همین رو در این مقاله سعی کرده ایم به بررسی این مسئله بپردازیم تا بتوانیم مقداری از مشکلات به وجود آمده را برطرف کنیم.

تازه ترین روش های پیوند مو

اگر قرار باشد به این سوال که تازه ترین روش های پیوند مو در جهان چیست پاسخ دهیم لازم است که بگوییم در حال حاضر تازه ترین روش پیوند مو در جهان روش SUT می باشد. پزشکان معتقدند در طی چندین سالی که روش SUT به جهان معرفی شده است توانسته رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان را به سمت خود جلب کند و افراد زیادی را نیز که از مشکل ریزش مو رنج می بردند به سمت خود بکشاند. حال بهتر است کمی با تازه ترین روش پیوند مو ” SUT ” آشنا شوید.

تازه ترین روش های پیوند مو در جهان چیست؟

پیوند مو به روش SUT

SUT یکی از روش های جدید پیوند مو می باشد که بدون نیاز به هیچگونه تیغ جراحی، بیهوشی، برش و عوارضی این امکان را به شما می دهد که دوباره موهایی پرپشت و خوش حالت داشته باشید. متخصصان می توانند در روش SUT بیش از ۱۴۰۰۰ هزار تار موی واقعی را برداشت و در ناحیه مورد نظر پیوند زنند. البته باید در جریان باشید که پیش از انجام این روش نیاز است که شما در ابتدا با پزشک متخصص مشورت کرده و شما را از مراحل انجام کار آگاه سازد. به عنوان مثال شما پس از پیوند مو در روش SUT شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا خواهید شد تا جایی که هیچ کس قادر به تشخیص کاشت زنده و پیوند طبیعی موی شما نمی شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha