مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

الکل بعد از کاشت مو الکل بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 2513 بازدید

تاثیر مصرف الکل بعد از کاشت مو

افرادی که دچار ریزش مو میشوند باید قبل از هر چیز به بررسی علت ان بپردازند. بررسی علت ریزش مو کار ساده ای نیست به همین دلیل برای اینکار حتما باید به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. در صورتی که علت ریزش مو مشکلات ژنتیکی باشد (که در اکثر موارد همینطور است) برای رفع آن باید از کاشت مو استفاده کرد. البته کاشت مو تنها روش درمانی نیست اما روش های دیگر که وجود دارند در اکثر موارد چندان نتیجه بخش نخواهند بود. کاشت مو روشی است که استفاده از آن به صورت حتمی باعث رفع ریزش مو میشود. در صورتی که برای انجام این روش به متخصصان با تجربه مراجعه کنید و به مراقبت های لازم توجه داشته باشید به عوارض خاصی دچار نخواهید شد و علاوه بر این به بهترین نتایج ممکن دست پیدا خواهید کرد. در این مطلب به تاثیر الکل بعد از کاشت مو خواهیم پرداخت.

مصرف الکل بعد از کاشت مو مجاز است؟

برای اینکه با استفاده از کاشت مو به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید باید به یک سری مراقبت ها که متخصصان توصیه میکنند توجه داشته باشید در غیر اینصورت نتایجی که به دست می آید به هیچ وجه تضمین شده نخواهد بود و ممکن است به عوارض مختلف کاشت مو دچار شوید.

تاثیر مصرف الکل بعد از کاشت مو

یکی از توصیه های اصلی متخصصان عدم مصرف الکل بعد از کاشت مو است به صورتی که باید حداقل چند هفته قبل و بعد از کاشت مو از مصرف الکل، سیگار و قلیان بپرهیزید چون مصرف آنها باعث به وجود آمدن عوارض مختلف و عدم رشد مو ها میشود.

تاثیر  الکل بعد از کاشت مو چیست؟

مصرف الکل قبل و بعد از کاشت مو میتواند تاثیرات منفی زیادی برای فرد به دنبال داشته باشد. در صورتی که قبل از کاشت مو به مصرف الکل بپردازید احتمال خونریزی های شدید افزایش پیدا میکند.

به همین دلیل در صورتی که تا یک هفته قبل به مصرف الکل پرداخته باشید نباید از روش های مختلف کاشت مو استفاده کنید. مصرف الکل بعد از کاشت مو هم باعث میشود تا رشد موها کاهش پیدا کند و زخم ها دیرتر بهبود یابند.

بعد از کاشت مو چه مراقبت هایی لازم است؟

علاوه بر قطع مصرف الکل بعد از کاشت مو باید به موارد دیگری هم توجه داشته باشید تا به بهترین نتایج ممکن دست یابید. از میان موارد دیگری که وجود دارد میتوان به استفاده از غذاهای مناسب، قطعی استعمال دخانیات، قرار گرفتن در وضعیت روحی مناسب و استفاده از داروهای تجویز شده اشاره کرد که البته تمامی موارد را متخصصان گوش زد خواهند کرد.

[تعداد: 8   میانگین: 2.9/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha