مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو
13 اکتبر 2018 بدون نظر 1580 بازدید

تاثیر مصرف ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

سنین جوانی دورانی است که انسان به زیبایی خود توجه زیادی دارد به همین دلیل هر گونه آسیب جزئی به زیبایی باعث میشود تا فرد مشکلات روحی را تجربه کند. یکی از اسیب های مهم که میتواند زیبایی را تا حد زیادی کاهش دهد ریزش مو است به همین دلیل در اکثر موارد افرادی که به ریزش مو مبتلا میشوند به سرعت آسیب های روحی را تجربه میکنند به همین دلیل درمان ریزش مو به شدت ضرورت پیدا میکند. در اکثر موارد افرادی که به ریزش مو مبتلا میشوند باید از روش های کاشت و پیوند مو استفاده کنند چون استفاده از این روش ها در اکثر موارد نتیجه ی کاملا قطعی به دنبال خواهد داشت. استفاده از کاشت مو به خودی خود باعث رفع دائم ریزش مو خواهد شد اما مصرف ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو و سایر داروها میتواند تاثیرات قابل توجهی بر روی رشد موها داشته باشد.

تاثیر ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

بهتر است بدانید مصرف ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو ضروری نمیباشد به همین دلیل ممکن است بسیاری از متخصصان به تجویز این دارو نپردازند.

اما به طور کلی برخی از متخصصان برای تسریع رشد موها داروهایی را تجویز میکنند. استفاده از این داروها باعث میشود تا سریعتر شاهد رشد موهای جدید باشید و علاوه بر این موهای جدیدی که رشد میکنند ضخامت بیشتری داشته باشند.

تاثیر مصرف ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

افرادی که بعد از کاشت مو به دستور پزشک از ماینوکسیدیل استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد افزایش رشد و ضخامت موهای خود خواهند بود و مشکل خاصی را تجربه نخواهند کرد.

عوارض ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

عوارض ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو به شرح زیر می باشد:

به صورت کلی ماینوکسیدیل دارویی است که میتوان بدون نسخه ی پزشک هم به تهیه ی آن پرداخت. به همین دلیل نمیتوان انتظار عوارض خطرناک را از ان داشت.

اما به طور کلی همیشه برای استفاده از این دارو بهتر است با پزشک مشورت نمود. ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو در اکثر موارد عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت اما در صورت مشاهده ی واکنش و حساسیت های پوستی باید به پزشک مراجعه کرد.

روش مصرف ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

روش و مقدار مصرف ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو باید توسط پزشک تعیین شود چون متخصصان با بررسی شرایط بیمار میتوانند تعیین کنند که استفاده از این دارو بعد از چند وقت سودمند خواهد بود.

به طور کلی استفاده از ماینوکسیدیل بسیار ساده است. کافی است آن را با پنبه و یا انگشتان به موهای سر بمالید و با آن سرتان را به خوبی ماساژ دهید

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha