مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تاثیر لیزر کم توان تاثیر لیزر کم توان
23 ژانویه 2019 بدون نظر 438 بازدید

تاثیر لیزر کم توان بر مو چیست؟

در گذشته افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشدند در اکثر موارد به نتایج قابل توجهی دست پیدا نمی کردند و بسیاری از آن ها مجبور بودند از روش های تهاجمی استفاده کنند اما در حال حاضر روش های درمانی زیادی وجود آمده است که میتوان با استفاده از ان ها به نتایج قابل توجهی دست یافت. لیزر کم توان یکی از بهترین روش هایی است که در حال حاضر وجود دارد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به تاثیر لیزر کم توان بر مو بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن به افزایش رشد موهای خود بپردازید.

تاثیر لیزر کم توان

تاثیر لیزر کم توان را در درمان ریزش موی ارثی و ژنتیکی نمیتوان نادیده گرفت چون بسیاری از افراد بعد از اینکه از این روش استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست پیدا میکنند و میتوانند شاهد افزایش رشد موهای خود باشند. برای استفاده از لیزر های کم توان یا لیزرتراپی مو بسیاری از افراد به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند چون این کار باعث میشود تا فرد به نتایج بهتری دست یابد.

تاثیر لیزر کم توان بر مو چیست؟

اما باید این موضوع را هم بدانید که برای مشاهده ی تاثیر لیزر کم توان میتوان از دستگاه های خانگی هم استفاده کرد. استفاده از دستگاه های خانگی باعث میشود تا بتوانید با صرف زمانی کمتر به درمان ریزش موی خود بپردازید. بهتر است بدانید تاثیر لیزر بر فولیکول ها به آرامی مشاهده میشود به همین دلیل باید مدت ها از آن استفاده کرد تا رشد موها بیشتر شود و بتوان شاهد نتایج دلخواه بود.

کاندیدای لیزر کم توان

افرادی میتوانند شاهد تاثیر لیزر کم توان  باشند که دچار ریزش موی مردانه یا ارثی شده باشند. بهتر است بدانید در استفاده از این روش محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و آقایان و خانم ها میتوانند به راحتی از ان استفاده نمایند. این روش برای افرادی که دچار ریزش موی سطحی میباشند  نتایج قابل توجهی خواهد داشت اما برای درمان ریزش موهای شدید ممکن است چندان اثر بخش نباشد.

بهتر است بدانید افرادی که به صورت کامل موهای خود را از دست داده اند در اکثر موارد شاهد رشد موهای جدید نخواهند بود به همین دلیل باید از روش های دیگر استفاده کنند.

مزایا و معایب لیزر کم توان

تاثیر لیزر کم توان برای رفع ریزش موی سطحی رضایت بخش خواهد بود و میتوان بدون عوارض خاص و با کمترین هزینه به نتیجه رسید. اما همانطور که گفتیم برای هر نوع ریزش مو نمیتوان از آن استفاده نمود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم قبل از اینکه از روش های لیزر تراپی یا لیزر کم توان استفاده کنید حتما با پزشک خود مشورت نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha