مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فیناستراید بعد از کاشت مو فیناستراید بعد از کاشت مو
13 اکتبر 2018 بدون نظر 3007 بازدید

تاثیر مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد رشد موهای جدید باشند. خوشبختانه با استفاده از روش های جدید کاشت مو بسیاری از عوارض این روش کاهش پیدا کرده است به همین دلیل میتوان بدون هیچگونه نگرانی از روش های مختلف کاشت مو استفاده کرد. بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند بدون نیاز به هیچ گونه دارو و روش دیگر شاهد رفع کچلی خواهند بود اما در برخی از موارد متخصصان برای جلوگیری از عوارض کاشت مو و تقویت موهای جدید به تجویز برخی از داروها میپردازند. برای اینکه با استفاده از کاشت مو به نتایج دلخواه دست پیدا کنید باید حتما به صورت منظم به مصرف داروهایی که تجویز میشود بپردازید. در برخی موارد متخصصان استفاده از فیناستراید بعد از کاشت مو را توصیه میکنند که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

تاثیر فیناستراید بعد از کاشت مو چیست؟

همانطور که اشاره کردیم مصرف داروهای بعد از کاشت مو باعث میشود تا رشد موها افزایش پیدا کند و علاوه بر این شاهد کاهش عوارض کاشت مو باشیم به همین دلیل متخصصان زیبایی بعد از کاشت مو عمدتا داروهای مختلفی را تجویز خواهند کرد.

تاثیر مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو

مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو معمولا ضرورتی ندارد اما برخی از متخصصان برای جلوگیری از ریزش موهای قدیمی فرد و رشد سریعتر موهای جدید به تجویز فیناستراید میپردازند. بیشترین تاثیر فیناستراید بر روی موهای قدیمی فرد که هنوز دچار ریزش نشده اند خواهد بود.

عوارض فیناستراید بعد از کاشت مو چیست؟

مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو مشکلی را به وجود نخواهد آورد به همین دلیل میتوانید به راحتی به استفاده از آن بپردازید. البته استفاده از این دارو حتما باید با مشورت پزشک صورت بگیرد در غیر اینصورت ممکن است در برخی موارد مشکل ساز باشد. به طور کلی بعد از کاشت مو برای استفاده از داروهای مختلف حتما باید با پزشک مراجعه کنید تا مشکلی به وجود نیاید.

روش مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو چگونه است؟

معمولا برای جلوگیری از ریزش مو باید روزانه به میزان ۱ میلی گرم از قرص فیناستراید استفاده کرد این کار باعث میشود تا تبدیل هورمون تستسترون به دی هیدرتستسترون جلوگیری شود و ریزش مو کاهش پیدا کند.

اما به طور کلی برای مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو حتما باید با متخصص کاشت مو مشورت نمود چون ممکن است با توجه به شرایطی که دارید دوز متعارف آن برایتان مناسب نباشد.

[تعداد: 12   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha