مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن کاشت موی زنان سن کاشت موی زنان
28 آگوست 2018 بدون نظر 1072 بازدید

تاثیر سن کاشت موی زنان در نتیجه درمان

دهه ی سوم و پنجم زندگی زنان، بیشترین زمان وقوع عارضه ی ریزش مو می باشد، زودتر  از این سنین ، شدت ریزش مو شدیدتر است ،لذا این امر باید در کاشت مو در زنان جوان مد نظر قرار گیرد. قبل از اقدام به کاشت مو در زنان باید با شرح حال و معاینه ی دقیق آنها توسط پزشک متخصص مورد بررسی قرار گیرد زیرا تا زمانی که علت اصلی و چگونگی تداوم ریزش مو در یک خانم به طور کامل تشخیص داده نشود، هر گونه درمانی بی فایده خواهد بود؛ از سوی دیگر در درمان ریزش موی موقتی از پیوند موی طبیعی استفاده نمی شود. در همین راستا در این مقاله، تاثیر سن کاشت موی زنان در نتیجه درمان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت مو در زنان

هنگامی می توان به کاشت مو در یک خانم اقدام کرد که مشخص شود دلیل نازکی موهای او ریزش مو با الگوی زنانه بوده و علت دیگری ندارد.

 کاندید مناسب کاشت مو

 عوامل تعیین کننده ی زنان کاندید مناسب کاشت مو عبارتند از:

  • نسبت موهای ناحیه ی دهنده ( بانک مو پشت سر ) به مساحت منطقه ی طاسی
  • توقعات و انتظارات معقول بیمار از عمل پیوند

تاثیر سن کاشت موی زنان در نتیجه درمان

هرچه بانک موی فرد، کم پشت تر باشد، کمتر می توان منطقه ی طاسی را پر کرد اما اکثر خانم ها موی کافی در بانک موی خود دارند. انتظارات خانم ها از عمل کاشت مو فاکتور تعیین کننده ای در رضایت عمل کاشت مو می باشد ، زیرا هنگامی که فرد توقعات زیادی جهت ایجاد تراکم مو داشته باشد ، مسلما از نتایج حاصل ناراضی خواهد بود ؛ اما اگر سطح توقعات در حدی باشد که تراکم نسبی حاصل از کاشت مو را قبول داشته باشد ، عمل کاشت موفقیت آمیز خواهد بود .

سن کاشت موی زنان

در رابطه با تأثیر سن کاشت موی زنان در نتیجه درمان می توان عنوان نمود که کاشت مو قبل از ۲۵سالگی، نباید صورت پذیرد ریزش مو، فرآیندی پیش رونده است که باعث می ‌شود بیمار ۲ بار احتیاج به پیوند مو داشته باشد ، بعد از ۲۵ سالگی بیمار به مرحله بلوغ کامل خواهد رسید، در این زمان با بررسی میزان ریزش مو، پیش ‌بینی گسترش یافتن آن در آینده امکان ‌پذیر است ، همچنین بیمار در این سن منطقی ‌تر فکر می ‌کند و با توجه به میزان طاسی فعلی خود ، داشتن تراکم مناسبی از موها به شکل یک زن بالغ جا افتاده باعث خشنودی و رضایت وی خواهد شد، با وجود اینکه این تراکم از آن چیزی که فرد تصور می کند و دوست دارد، کم حجم تر است .

 کاشت مو در زنان علاوه بر ایجاد احساس بهتر، احساس طبیعی بودن را نیز به همراه داشته و فرد راضی تر خواهد بود . به دلایل گفته شده توصیه می شود تا ۳۰ سالگی جهت کاشت مو صبر شود و از این سن به بعد جهت پیوند مو در فرد اقدام گردد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha