مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تاتو ابرو تاتو ابرو
27 سپتامبر 2018 بدون نظر 1771 بازدید

تأثیر تاتو ابرو در درمان کم پشتی ابروها

در این مقاله می خوانیم:

تاتو ابرو به عملی گفته می شود که در اثر حرکات شی نوک تیز ، مواد رنگی در زیر پوست قرار می گیرند و باعث تغییرات رنگی آن می شوند؛ بدین ترتیب می توان کاستی موها را در ابرو جبران نمود، در همین راستا در این مقاله ، تأثیر تاتو ابرو در درمان کم پشتی ابرو ها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تاتو ابرو

بهترین روش برای درامن ریزش دائمی ابرو کاشت ابرو می باشد اما در مواردی می توان از روش هایی مانند تاتو ابرو نیز استفاده کرد. در رابطه با تأثیر تاتو ابرو در درمان کم پشتی ابرو ها می توان عنوان نمود که به کمک این نوع خالکوبی به شکل موثری می توان فرم دلخواه و مناسبی به ابرو دارد و کمبود مو در قسمت های مختلف ابرو را برطرف کرد . با تاتو کردن ابرو، می توان عرض مناسب، حالت خوش فرم، زاویه ی مناسب و کشیدگی متناسب با اجزای صورت در چهره ی فرد ایجاد کرد.

تأثیر تاتو ابرو در درمان کم پشتی ابروها

تاتوی ابرو ، کاربردی درمانی برای افرادی که به هر دلیلی ابروهای خود را از دست داده اند  ، دارد ، به عنوان مثال ، افراد مبتلا به سرطان که در اثر شیمی درمانی های مکرر ، ابروهای خود را به طور کامل از دست داده اند ، به کمک تاتوی ابرو به شکل مطلوبی می توانند ابروهایی زیبا و خوش حالت داشته باشند.

این کار در ایجاد روحیه و بازگرداندن شادابی و نشاط به چهره چنین افرادی بسیار موثر می باشد ، لذا نمی توان منکر فواید درمانی تاتوی ابرو برای افراد نیازمند این روش بود . در واقع تاتوی ابرو ، روش درمانی مناسبی برای پوشاندن و از بین بردن نقایص مادرزادی و یا اکتسابی در ناحیه ی ابرو می باشد.

خطرات و عوارض تاتو ابرو

با این حال عمل تاتو کردن ابرو با خطرات و عوارضی به همراه است که در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی ممکن است برای بیمار اتفاق بیوفتد. در ادامه به این عوارض اشاره می نماییم.

عوارض تاتو ابرو عبارتند از :

  • آلودگی های خونی ( احتمال انتقال بیماری های نظیر ؛ هپاتیت سی و بی ، سل و ایدز )
  • ایجاد زخم و التهاب شدید
  • عفونت های پوستی
  • احتمال انتقال بیماری هایی نظیر ؛ جذام ، سیفلیس و سرطان پوست

از آنجا که در ایران انجام عمل زیبایی تاتوی ابرو در مراکز و کلینیک های زیبایی صورت نمی پذیرد ، لذا جهت انجام تاتوی ابرو تنها به افراد متخصص و معتبر که از روش های صحیح و با کیفیت استفاده می کنند.

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha